Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - Legends of the Everfree
#61
Zde jsou nějaké mé reakce psané tak jak přišly (dávám do spoileru, protože obsahuje, hádejte co):

Obvious dream is obvious, stejně tak klišé. Alespoň se na to dobře dívá.

Čekal jsem nějaký dejavu dream, ne že usne v autobuse. Kůůl Pinkiehappy

Jedeme na výlet! Doufám, že najdou opuštěný hrad, nebo si udělají srandu z tolika krásných hororů o opuštěných tábořištích a podobně (to už bylo v simpsnech buttersi)

Už jsem si říkal, že ve třetí minuta je písnička a ona úvodní znělka. Chytlavá Pinkiesmile Asi ji zařadím na playlist. Ale konkurence Rainbow Rocks a Friendship games je veliká.

Doggy spike, being doggy spike Rainbowlaugh Připomíná mi to tu pixarovku. - Veverka!

Žádná magická monstra a odpočinek u jezera? Cítím podvrh AJ, cítím podvrh.

Ha, Waifustealer na scéně. Budou se takhle okukovat další filmy nebo už budou konečně spolu?

Bulk Biceps aka Snowflake na scéně! Jo! O bod výš Pinkiesmile

Choďte všude kromě do lomu. A nezapomeňte, kdo půjde do třetího poschodí, potká trojhlavého psa, pána zla, zabijácké rostliny, smrtelné klíče a hej, říkal jsem ať tam nechodíte. Ach no jo, zapomeňte na to. Jdem si pro kámen mudrců.

Snowflake je kreativní a stará se o maminku. To je hezké Pinkiehappy

Proč všichni dělají do Twilight a nikdo do ostatních. Teda ve filmu samozřejmě (zase nandat kalhoty holoto)

Chichi, Celestia a její dárek. Smůla Luno.

Proč mám pocit, že z našeho stromáka bude záporák.

Wow, Filthy Rich. Netušil bych, že ho potkám zrovna tady. Rainbowhuh konečně překvapen. Hezký

Chvíli to vypadalo, že Sunset mluví na diváky a ona Twilight

Já vím, že na sebe ty díly musí nějak navazovat, ale musí se v opravdu každém dalším díle tak těžce probírat, co se stalo před tím?

Ha, magie. Ale že se ukáže zrovna takhle, to mě nenapadlo. Pěkné

Snaha byla Sunset Pinkiehappy

Už jsem si říkal, že Vynil skočí s těma sluchátkama do vody Rainbowlaugh a on rybářský prut

Včera se mi jako Flashovi stalo něco podobného. I know your pain bro. Ale Sunset po tobě pomrkává.

Zase reputace Dash? Ohraná písnička holka.

Nevím jak vy, ale Celestii už chybí jenom Filoména Líza. Máme žlutý autobus, podobné oblečení, učitelku co ví všechno, už zbývá jen ještěrkofénix

Applejack takový těžký prepper Rainbowlaugh

Snips and Snails and Snowflake. SSS! Rainbowlaugh

Gaia, gaia, zemička země.

Dědeček is not amused.

Ultimátní dusící hug. Rainbowlaugh

Štěstí, že se to neodehrává na východě evropy. Nevím, jak by vysvětlili, že ani tady v lidském světě nejí masu, a že si nepečou buřty. Možná topinky

Deeeerpyyy. Foukni ještě trochu, třeba to půjde.

...

... a ono fakt jo Rainbowlaugh

Hele, další Twiliemo písnička. Co kdybys zkonstruovala nějaké své udělátko, které vysaje magii a pořád nefňukala? Macgyver style!

Veverka! Pinkiehappy

Rarity leze na stěnu v podpatcích. Ale no taak, safety rules anyone?

Za keři je potůček! A zase magie.

Twilicht a její sebemrskačství část 2

Pinkie Oprah at your service Pinkiehappy

Fluttershy sněhurka

I don´t speak chirp. We no speak americano, entero somewhere elso.

Soví Grumpy cat

Rainbow crash!

Všichni až na sunset máme magické schopnosti. Ale stejně to Twi nepřesvědčí změnit postoj. Zlá zlá zlá Twi

Došly mi šípy.

Screeeeam

Pinkie papá lepidlo! Rainbowlaugh a tu a tam i nějaký ten marshmalou

Vzpomněl jsem si na Chána z Metra 2033 - Zlý fenomén? Možná. Ale není o nic víc zlý než třeba takový oheň. Než věc odsoudíš, zkus se na ni dívat i z jiné strany.

Princezna přátelství neví o přátelství ani kuloví. Třeba, že přátelé řeší problémy.

Twilight odvádí náměsičnou Sunset. A proto si potřebuje sbalit všechny věci.

Pinkie hází granáty! Safety rules!!!

A taky je oficiálně blázen. Pyrovize! Rainbowlaugh

Let it go, let it go.

Derpy poslouchá cizí vyznání lásky. Aspoň je to skvělá morální podpora.

Čekal jsem, že do toho lomu přijdou dřív. Asi to potřebovalo

Rubíny!

Kapitalistická mafie! Rainbowlaugh

Kamínky v barvě Mane 5/6, klišééé

Opravili jsme sebe. Nyní je na čase opravit ostatní

Tentacles! Víme, kam to půjde

Hipíz power! Budou další hračky zbesilých víl a démonek!

Snips a Snails bodujou Rainbowlaugh

Pinkieeee

CHudák molo

Záporácký song! Yes!

Supergirls!

A celestia s lunou jsou kde?

Magic op

Ouška, ocásky a křidýlka! Pinkiehappy

Jeď Twajlajt, jeď twajlajt, jeď twajlajt.

Já chci taky kamíneeeek

Nová řada hraček incoming. Rainbowlaugh

A všechno končí s....songem

A málem byl shipping!

Příprava na další díl, přineste cement!
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#62
(26.09.2016, 16:04)Melgarh Napsal(a): Docela pr*ser, ze to leaknulo pres Brazil, takhle Netflix prijde o viewcount a subscribery a jiz dalsi Equestria Girls nebudou a My Little Pony tez utrpi...

Ale to si asi, jako bezni konzumenti, neuvedomuje skoro nikdo.

Official Netflix release: 1st October

Blbý je, že běžný konzument za to nemůže, neovlivní to a stejně je za to potrestán.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#63
Komu připadala Gloriosa trochu psychicky na dně? Mě docela jo. A ta Sunsetina schopnost je awesome! Rainbowkiss Já ji taky chci! (Musím Pinkie pochválit za krásné vzpomínky/myšlenky   Pinkiehappy )
Vinyl Scratch is best pony djpon3

Odpovědět
#64
(26.09.2016, 20:27)Elevea Napsal(a):
(26.09.2016, 16:04)Melgarh Napsal(a): Docela pr*ser, ze to leaknulo pres Brazil, takhle Netflix prijde o viewcount a subscribery a jiz dalsi Equestria Girls nebudou a My Little Pony tez utrpi...

Ale to si asi, jako bezni konzumenti, neuvedomuje skoro nikdo.

Official Netflix release: 1st October

Blbý je, že běžný konzument za to nemůže, neovlivní to a stejně je za to potrestán.

Illegalni sireni pres youtube a kanaly, misto pockani na korektni legalni verzi je fakt neovlivnitelne konzumentem Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#65
Takže ses na to nepodíval?

Kromě toho, bavíme se o leaku jako takovém, předpokládám. To běžný konzument prostě neovlivní. Podstata internetu je nekonečné zálohování ve jménu informační svobody (sobeckosti). Kdo se s tím snaží bojovat jinak, než že omezí první únik, má prostě smůlu.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#66
Ještě mě napadá, ten intro song mi ve volném podání strašně připomíná tohle Rainbowlaugh

“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#67
Update ohledně titulků: alfa verze titulků bude dostupná zítra večer. Beta bude dostupná do dvou dnů po oficiálním vysílání EQG LoE. Plná verze titulků bude vypuštěna až s DVD verzí, kde budou komplet všechny scény.
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
#68
Strašně se mi Legend of Everfree líní, jenom mě trochu zklamalo, že už to začíná být trochu cliché. Chtělo by to novou hrdinku! Nebo alespoň zařadit nějaký background charakter do děje (nebo nechat říct minimálně jednu větu, v tom filmu mluví jenom Mane 7 a pár jejich nej nej nej...), docela bych přivítala nějakého dalšího poníka z Equestrie do CHS Pinkiesmile kdo se mnou souhlasí???
Odpovědět
#69
Odpověď ve spoileru, kvůli spoilerům. Twilightblush
Vzhledem k té magii na konci, která unikala z portálu se toho nemusíme bát. Mezi ty barvy, které unikly patřila i zelená, která nepředstavuje žádnou z Mane7 (ano, vím, že zelená je za vlídnost, ale barva, která obklopuje a představuje Flutt je žlutá (v EG:LoE má její šutr žlutou barvu a i ona stále vydává tu žlutou záři). Tím pádem zelená nepatří žádné z Mane7. Kam ta magie půjde? Kam půjde všechna ta magie z podstavce? Určitě udělá nejdříve bordel, jako s Gloriossou, ale vzhledem k tomu, že tohle už si Mane7 pravděpodobně nepřibere ke svým přívěskům musí ji buď vrátit do Equestrie, nebo nechat novým postavám.
Navíc. Jedna ze scénáristek MLP řekla, že je možné, že uvidíme SS vrátit se do Equestrie a já věřím, že to bude v řešení této záležitosti s unikající magií.

Jediné, co mě mrzí, je fakt, že to byla magie Equestrie a ne magie normal světa samotného. To je další důkaz, že ten svět nemá magii sám o sobě. ;_;
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
#70
Vau, ty víš doopravdy všechno! Kde ses to všechno dozvěděla? plus jsem si myslela, že zelená patří v MLP zlu (#Chrysalis a #Dazzlings (ten sajrajd co vstřebával tu magii))...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)