Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: To Where and Back Again
#61
Teď mě tak napadlo... Chrys jako královna je jediná ženská... oj joj... se jí asi blbě bude samotné něco budovat.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#62
Zvládla to sama doteď, nějak to holt dá sama Rainbowlaugh
Odpovědět
#63
Přesně. Buď už v sobě jednu dávku nesla, nebo to u ní funguje jako u vetřelčí královny. Pinkiesmile
Odpovědět
#64
(23.10.2016, 23:35)Discordian Napsal(a): Byl to osud. Určitě není žádná náhoda že teď vypadají jako hodně laciné plastové hračky
A vidíš to? Ty si možno aj trafil klinec po hlavičke. Za všetkým hľadaj merchandise Rainbowlaugh Nech sa majú dievčatká s čím hrať.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#65
Jsou to roky a desetiletí, všichni ví, že je Hasbro komerční firma.... a stejně se pořád někteří diví, že chce na své značce vydělávat? Rainbowlaugh A někteří to dokonce prezentují jako něco nekalého... just lol. Na seriálu Hasbro nevydělává - ten dává zadarmo.

Tak je jasný, že seriálem propaguje svůj merch, který se bude dobře prodávat cílové skupině (což jsou děcka). A finále sezón jsou dobré příležitosti pro uvedení nových charakterů.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#66
Mě se tedy tohle dvoudílné finále velice líbilo  Twilightsmile U jeho první části bylo hned několik pasáží, které mě překvapily a zůstala jsem civět s otevřenou tlamou na monitor nebo se začala smát hurónským smíchem s výkřiky "Oh yes!!!" (hlavně když se objevil Discord  Ajsmug ) a finále s proměnou changellingů? Ano bylo to rychlé, ale díky té rychlosti jsem opět zůstala zírat na monitor ve snaze pochopit, čeho že jsem to právě byla svědkem  Pinkiegasp A proměna se mi líbí, už jen proto, že ten jejich původní vzhled ala zombie armáda klonů bez větších jedinečností a vlastního rozumu (až na pár výjimek) mi přišla nudná (sorry zastánci původního roje). Doufám, že se o nich v budoucnu dozvíme víc, začali mě rázem zajímat, když už to není jen tupé stádo s jediným mozkem  Ajsmug A za nepřevychování Chrys jsem samozřejmě ráda. Padouchové docházejí a raději zavýskám, když se objeví starý dobrý padouch než zase poznávat nového, který bude stejně napodobovat něco, co už tu bylo. A také věřím tomu, že si zbuduje nové hnízdo. Záběry neukazují, jestli se přeměnili všichni changellingové, nějací mohli někam zalézt, přečkat "bouři" a pak se přidat k úprku královny. A pokud ne, tak je stejně možnost, že je Chrys jakožto správná hmyzí královna oplodněná už dopředu a tak může v klidu někde naklást nové pokolení jakožto samoživitelka Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#67
Moje dojmy?
[Obrázek: 1juSiQh.jpg]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#68
Tak všichni ti changelingové, co zůstali v Equestrii zůstali neproměnění Ajsmug
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#69
(24.10.2016, 14:11)Alex Jacinto Napsal(a):
(23.10.2016, 23:35)Discordian Napsal(a): Byl to osud. Určitě není žádná náhoda že teď vypadají jako hodně laciné plastové hračky
A vidíš to? Ty si možno aj trafil klinec po hlavičke. Za všetkým hľadaj merchandise Rainbowlaugh Nech sa majú dievčatká s čím hrať.

LOL cely serial je reklama na hracky, tak je i podavany Rainbowlaugh
A ted hybaj nakupovat Hasbro merch, at se mi hejbou akcie a muzu si koupit ten novej Razer laptop za 120 litru Rainbowlaugh

Opravdu velmi prijemna a dobrodruzna epizoda, skoda jen te posledni minuty s tou promenou, celou situaci slo vyresit jinak -> SPOILERZ Season 8:
Spike mohl privolat draci stado a totalne to tam zdevastovat, preci jen draci lasku moc nevedou a Draci Princezna Ember Spikovi dluzi.

EDIT: pro ty, co rikaj ze zajmuti celeho vedeni My Little Pony G4 je Deus Ex Machina:

S6 premiera - na konci v pozadi Crystal Empire proleta changeling, bud Thorax a nebo spis pruzkum teritoria a priprava infiltrace.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#70
Já právem myslel, že to byl Thorax
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)