Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Wtf? Co se ti stalo? Snad jsi nejezdila na motorce v zimě. Rainbowwild
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
No, řekněme, že kombinace chřipka/cukrovka/hladovka/perioda není úplně ťip ťop kombinace. Páč mi bylo blbě z nemoci, tak jsem moc nejedla, nepíchala si inzulin a skončila jsem s ketoacidozou/hyperglykémií v bezvědomí. Naštěstí mě Desolator včas našel a zavolal rychlou.
Dva dny jsem strávila na metabolické JIPce a pak čtyři dny na interně.
Teď už jsem naštěstí v pohodě, ale když mi muž vyprávěl, jak mě našel, tak docela horor. Já mám z toho dne výlohu, doslova.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Já si to i chvilku myslel, že to možná souviselo s cukrovkou... No na té jipce ani já nebyl tak dlouho, když jsem se rozbil Rainbowlaugh Tak hlavně, že tě Desolator našel brzo.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Taky jsem ráda. Když jsem si četla propouštěcí zprávu, nebylo to nic příjemného (podchlazení 30,7, dehydratace, náběh na selhání ledvin...). Ale holt jsem kráva blbá Rainbowlaugh kdybych se pořádně najedla nebo si aspoň dala sladký čaj, tak se to nemuselo stát. No, z chyb se člověk učí a tohle byla dost velká facka do budoucna Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Včera jsem byl s rodinou na fantastickém představení Il Congelatore (Zmrazovač), mafiánské operní parodii o prohibici zmrzliny. Pinkiehappy Pokud se to bude blízko vás hrát, rozhodně doporučuju zajít, stojí to za to. Rainbowlaugh

http://www.divadloadhoc.cz/hry/il-congelatore/
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
https://www.root.cz/zpravicky/pod-znacko...avna-3310/

Aneb my co stále máme a používáme funkční originál se můžeme hihňat. Derpytongue2
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Matrix šlichta
Pokud máte doma z nějakého důvodu kilo krájené cibule po zabijačce, nezoufejte. Tento recept vám doslova umožní zažít filmový zážitek, o jaký každý den nezavadíte.
Vemte půllitrový hrnek a naplňte jej z půlky nakrájenou cibulí. Potom do toho vražte tři vejce a pořádně promíchejte. V žádném případě nesolte! Mohlo by to mít chuť.
Na pánvi musí být dostatek oleje, aby pokryl celé dno. Není třeba plamen na začátku pouštět naplno. Již od začátku na slabý plamen. Čím slabší, tím lepší. Obsah hrnku na pánev rovnou vylijte. Nemá smysl čekat, až se pánev ohřeje.
Neustále mícháme. Snažíme se o to, aby se kousky cibule obalené vajíčkem k sobě kvůli denaturaci neslepily. V okamžiku, kdy máte pocit, že by směs mohla začít zlátnout, okamžitě sundáme z pánve na talíř nebo misku, která je schopna jídlo pojmout.
Jakmile je jídlo na talíři, vyplníme přebytečné vzduchové mezery ve směsi tatarkou. Tím se nám podaří dostat do směsi ještě více oleje, vajíček a cibule. Pokud dodržíte řádně postup, dosáhnete dokonale vyvážené chuti - neucítíte skoro nic (doporučuje Zesty Gourmandová).
Podáváme poloteplé a jako přílohu organické kusy sentinel. Pokud nemáme doma kusy sentinel, lze přikusovat chleba (ale ten už může nějakou chuť mít, takže s rozmyslem).
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Elevea: tohle se slusne komentovat neda Rainbowlaugh ja nevedel ze jsi inkarnace Babicy Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Babica je mrtvej? Rainbowderp
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
není Rainbowlaugh tak tady mas legenardni clanek Rainbowlaugh hlavne diskuze Rainbowlaugh

http://zpravy.idnes.cz/babica-a-prujem-v...domaci_brd
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)