Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival párů 2017
#21
tedy pánové, to se vám moc povedlo Pinkiesmile tebe mladá dámo si nechám na později, určitě to bude stát za to Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#22
Twilightsmile jop, taky jsem se tím teď pročetla a nestačím se divit Rainbowlaugh
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
#23
Tak nejdřív jsem tě Rwakku trochu proklínal, že si mi to tou žárlivostí pěkně zavařil, ale nakonec se mi to psalo skoro samo. No, už jsem zvědavý na téma závěrečné části. Pinkiesmile
PS: snad nebude příliš vadit, že jsem z jisté klisny udělal hřebce. Twilightsmile

3. Žárlivost
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#24
Jsem hrozně zvědavej, jak se všechny příběhy uzavřou.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#25
A máme tu pondělí, což znamená že nové téma je tady. Příběhy vašich hrdinů uzavřeme u jednoho z nejvíce klišé co existuje.
Tématem závěrečné části první dekády je

Láska

A také bych prosil, aby jste mi dali vědět, zda chcete začít příští týden tedy nové kolo z novými tématy.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
#26
Láska - malé finále [spoiler: a zároveň možná nápad do dalšího kola? Možná???]
"Možná jsme to měli přiznat trochu dřív," uznal Sombra, když se díval dolů do pukliny v zemi. "Nebo naopak vůbec."
Venku před ledovou jeskyní čekalo šest Elementů Harmonie a vedle něj stála Maud a koukala se stejným směrem. Chladný klid zvenčí nedal znát, jak roztřesená je uvnitř. "Co se dá dělat," pokrčila rameny.
"Stejně si myslím, že to je jen důsledek Stockhoovského syndromu. Jsem si celkem jistý, že jako diktátor a král bych si tě tak neoblíbil."
"Jako diktátora a krále by si nikdo neoblíbil tebe," odvětila suše Maud Pie, ale potom se na Sombru ohlédla. "Co na tom, že jsme možná tu lásku nepochopili úplně správně. A ano, měli jsme si to říct dříve. I přes to to ale byl moc pěkný měsíc."
Přikývnul. "Budu si to pamatovat, až se propadnu zpátky do noci. Třeba se jednou potkáme znovu."
"Ano. Třeba."
"Hej."
Potom se odtáhla. "Než za tebou zavřou puklinu, chci ti něco dát," vylovila z kapsy malý hladký kámen. "Tohle je karneol, krvavě červený. Vyjadřuje sílu postavit se okolí." Vtiskla mu ho do kopyt a opatrně ho objala. "Sbohem."
Odevzdaně zavřel oči. "Sbohem, Maud Pie."
Potom ho pustila a vší silou strčila do propasti. Zmizel v tiché temnotě a Elementy Harmonie potom uzavřely puklinu. Po tváři jí stekla jediná slza, potom odešla se svojí sestrou domů.
---
Král Thorax ucítil ohromný záchvěv, aniž by tušil, že v tu chvíli přepadl Sombra přes okraj propasti. Cítil zdroj lásky, tak silný, tak mocný, že by dokázal udržovat Měňavčí hnízdo a vojáky při síle roky a roky. Beze slov poslal jednoho z NeoMěňavců prozkoumat zdroj. Takhle silnou lásku jistě ucítí i Chrysalis a vydá se k němu. A tam na ni Thorax bude čekat i s Elementy Harmonie, aby ji zastavil.
Třeba se mu povede královnu přesvědčit, že láska funguje jinak.

Uff, a mám to za sebou! Teda povím vám, lidi, Sombra a Maud jsou těžko vystihnutelné postavy, a příště to budu muset zkusit s někým jednodušším. Byl to záhul. Ale možná to trochu prodloužím a sepíše do fanficu, kdo ví.
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
#27
4. Láska
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#28
Hned jsem si vybavil nadpisek k nějakýmu bulváru: Odhaleno tajemství Bulka Bicepse! nebo možná Bulkovo tajemství odhaleno? Who cares.
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.

The more things change, the more they stay the same (General  Shepherd, CoD MW2)
Except
war. War never changes. (Fallout)
And that's why every war is worse than the one before.

TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ

Fun fact: prvním bronym vůbec byl Jonathan Swift v Gulliverových cestách.
Odpovědět
#29
Spíš mě pobavila myšlenka o velikosti křídel Rainbowlaugh
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
#30
Ne, tohle byste už vážně neměli číst. Hlavně Jamis ne... Pinkiecrazy

01 - 04 - Láska
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)