Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
#61
Matrix-tron? Rainbowlaugh Či ještě něco vypečenějšího? Ooou tak to jsem nedočkavá :3
Odpovědět
#62
Czequestrii ovládne Ponynet a Hayminátor bude poslán zpět do minulosti, aby tomu zamezil, ale splete se a místo CZQ 2017 znemožní CZQ 2016. Odpočinek pro organizátory byla jen krycí story, toto je pravý důvod, proč minulý rok Czequestria nebyla. B-)
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#63
Libuša be like "I never asked for this."
Odpovědět
#64
masakr...hypeeee Pinkiecrazy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#65
@DarthTUK: Tak Libuše s tím evidentně problém nemá Rainbowlaugh

[Obrázek: hnaDxey.png]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#66
nah....uz sem asi fakt starsi a potrebuju bryle...chvili sem cetl neco, co tam nebylo... Rainbowlaugh Facehoof
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#67
Jop digital frontier je tu I v realu, kdy nase osobni zivoty jsou cim dal vice spojeny s technologii a digitalnim svetem, ono uz je to docela dlouho od doby, kdy jsem treba jen poslal dopis, maily, sms a on-demand audiovisualni komunikace s odezvou v milisekundach je onrovska revoluce =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#68
Výtučně Lorde Rainbowlaugh
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#69
Když už máme tu tron Libuši, co taky tron Radovanu?
[Obrázek: Miss-Radovana-tron-ver-669932784]
Ukradnuto z deviant artu jedné vyjímečné kreslířky, která se styděla

Pro ty, kterým se obrázek neukazuje: http://lightisanasshole.deviantart.com/a...-669932784
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#70
Nastal čas zodpovědět jednu z otázek kolem Czequestrie 2017: kde se vlastně bude conat? Pinkiesmile po zvážení mnoha variant byla vybrána lokace mnohým účastníkům dobře známá...


Czequestria 2017 se uskuteční (stejně jako v letech 2014 a 2015) v KD Krakov, v Praze!


Více informací o místě conání naleznete na https://www.czequestria.cz/lokace/
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)