Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník 2015/2016- SOUTĚŽ O OBÁLKU KNIHY
#11
Do deadlinu zbývají tři týdny, což se může zdát jako dost času, ale to je jen klam! Už včera bylo pozdě! Pinkiecrazy
Omluvte mě, asi ze mě mluví má vystresovaná animátorská půlka, prostě čas se krátí a stále to vypadá že náš Sborník půjde do světa nahatý.
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#12
Pokud bych měl výtvarný talent, už dávno bych něco poslal. Já ho ovšem nemám, takže je to na vás. Lidi notak Rainbowlaugh
Odpovědět
#13
Ač pochybuji, že to, co zvládnu já, je pro tento účel (reprezentativnost) použitelné, v takovém velkém formátu jsem ještě nekreslil (So many pixels Applejackconfused ), cítím se zase ve výtvarném útlumu a snažím se ještě dokončit pár jiných věcí, které už jsem moc dlouho odkládal, tak jsem se přesto do nějakého kreslení pustil. A když už jsem se teď několik hodin piplal se základním rozvržením v daných omezeních, tak toho jen tak nenechám.

Tak, toto snad snad navnadí někoho dalšího. Obálku ode mne byste fakt nechtěli.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#14
Já bych se do obálky pustila, ale fakt nevím jestli to stíhám a jsem ještě docela vystreslá ze školy – budu ráda, když stihnu ilustrace k povídkám. :/
Odpovědět
#15
Vlče možná šprýmovala, když říkala, že tři týdny je málo.
Ale s tím, jak pomalu mi kreslení jde... Mám tak 30 % a nestíhám. Pinkiesad2 Je mi to líto.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#16
Chce to prepnout na fotonovy pohon a malovat rychlosti svetla!

[Obrázek: IMG_20170325_214102_zpsp4v0qorz.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#17
Slavnostně oznamuji, že Sborník nahatý nebude! Rainbowlaugh Deadline pro neilustrátory vypršel a my máme na výběr z dvou dokončených návrhů! Pinkiesmile (A možná ještě dva jsou na cestě?)
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#18
To jsou do dobré zprávy. Rád slyším, že se daří dotahovat sborník do zdárného konce a těším se, jak bude vypadat výsledek. Twilightsmile

(04.04.2017, 19:25)Vlče Napsal(a): (A možná ještě dva  jsou na cestě?)
Jestli je to míněno jako popíchnutí na mne, tak opravdu ne. Poslední dobou se do kreslení až na výjimky musím spíš nutit a nerad bych si ho tím znechutil. Určitě chci svůj návrh dodělat, ale až po pár týdnech mimo soutěž (a pak na tebe přijde záludná otázka, jestli by byl aspoň trochu použitelný  Pinkiesmile ).
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#19
Quint: na tebe přímo to míněno nebylo sice, ale jsem ráda za tvou zprávu a že si to alespoň zkusil Pinkiesmile A těším se až uvidím i tvůj návrh i když už mimo soutěž.
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#20
Lidi lidi (poníci poníci ? Rainbowhuh) hádejte co se mi povedlo!

O včerejší půlnoci, v hodině temna, mě napadla spásná myšlenka. "Co kdybychom prodloužili termín na odevzdání obálky ještě o měsíc, když se na fóru objevilo tolik nových talentů?" Hned na to mě však zalil studený pot. Jakákoliv změna plánu se musí předložit našemu všehopánovi, vládci stínů, mučiteli nebohých tvůrčích duší, tomu jehož jméno se bojíme vyslovit, Tuxikovi.
Sebrala jsem veškerou svou odvahu, ze všech sil jsem se snažila zastavit třes v rukou. Studená kapka potu mi pomalu stékala po tváři a já se zatajeným dechem psala do skype konzervace o mém troufalém plánu. Čekala jsem na odpověď minuta míjela minutu, sekunda sekundu, když náhle svět ještě více potemněl. Přísahala bych, že jsem v dálce zaslechla i dětský pláč a pán odpověděl... "Můžeš, ale komukoliv, kdo odevzdá po tomto termínu, ukousnu hlavu."

Takže to máme v kapse!
Termín na odevzdání obálky se prodlužuje do konce dubna, tedy do půlnoci 30.4.2017!!!
Všichni tvůrci fóra mají šanci se zúčastnit!

PS.: [spoiler: pokud se neobjeví žádný nový návrh, pán mi dá ukousnout >insert část těla hír<! Pinkiesad2 ]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)