Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
Prosím udělej objednávku znovu a zvol platbu převodem. Tvojí platbu přes PP tu vidím, rovnou ti to potvrdím.
Odpovědět
Hotovo. Vďaka za info.
Odpovědět
@Tom0147 Wait a minute... To byly stornovány úplně všechny objednávky?!

Edit: Planý poplach
Odpovědět
Zaregistrováno, objednáno, zarezervováno bez problémů. Platbu pošlu začátkem příštího týdne. Twilightsmile
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
PcPepik - ne. Objednávku znovu by měli udělat jen lidi, kteří NEOBDRŽELI žádný e-mail, tzn. nepřišel jim žádný e-mail.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Uff, díky, mail jsem dostal a v historii objednávek ji také vidím. Ty tři komentáře předtím mě zmátly, docela jsem se v tu chvíli vyděsil :-D
Odpovědět
UPOZORNĚNÍ: pokud vám nepřišel po objednávce žádný e-mail, tak prosím napiště na info@czskbronies.cz Dík!

A zároveň si zkontrolujte složku pro spam Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Ještě jednou se moc omlouvám za tu chybu s maily. Jak psal Antošík, pokud vám mail nepřišel, dejte nám vědět na info@czskbronies.cz V tuhle chvíli by mělo být všechno funkční. Teď ještě pár odpovědí na nezodpovězené dotazy.


(16.04.2017, 19:03)Starfooty Napsal(a): DONE. OpenCard? Vážně? Nechcete ten server rovnou spálit?
Můžem, stejně mě štve. A nebo můžeš ty najít a nastavit něco lepšího, do čeho se dá snadno a levně dostat EET. Protože Babiš je jediný důvod, proč jsme měnili systém. Ten starý fungoval na výbornou.


(16.04.2017, 19:24)NettysFall Napsal(a): Vadí, když jsem dal VS jako číslo objednávky? Bude jasné, že jsem to zaplatil?
Nevadí, poznáme, neřeš. Twilightsmile


(16.04.2017, 19:34)EuropeLanguage Napsal(a): V emailu s obj mi nepřišli pokyny k platbě, v systému objednávek se píše že by to mělo přijít s timto mailem
To je docela zvláštní, přepošli mi prosím mail na tomas.preucil@czskbronies.cz. Dík. Ale koukám, že už ti někdo poradil kde to najít, takže ti ten mail znovu posílat nebudu.
Odpovědět
Hmmm, co mi ten výběr druhů vstupenek tak připomíná...

[Obrázek: 8tCnjLP.jpg]
Rainbowlaugh

Jinak, super! Brzy taky udělám objednávku a už se začínám těšit Pinkiehappy
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Hehe Rainbowlaugh

Už jsem taky zaplatil.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)