Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2017
STATUS UPDATE

Všichni bronies zapsaní na spacákové ubytování bydlí v budově Obchodní akademie. Žádné stěhování do arény se nekoná. Celou dobu budete hezky na jednom místě a blízko conu.
Odpovědět
Bezva mám zabaleno tak z 90%. Doufám, že se už nic nepokazí. Dneska jdu ještě ke kamarádovi dodělávat cosplay a jestli nebude fungovat tak budu fakt naštvaná. Zatím se pokazila jen klimatizace, zlámala se jedna jehla, ztratili jsme důležitou koncovku ke kabelu a zjistili, že očka s bavlnky s kterýma jsem se dělala dvě hodiny se pářou (miluju zbytečnou práci a řeším to spínacíma špendlíkama).
Doma vládne dost panika. Muž začíná psát přednášky, nestíhá si balit, tak mu balím já. Trochu ho lituju, ale snad se mu trefím do vkusu. Co se týče přednášek panikaří tolik, že má vytisknuto asi 50 A4 a hodlá se je učit nazpaměť. Tvrdí, že přece o historii ponorek nic neví a já vím, že kecá a jen panikaří. Je jasný, že ta přednáška by mohla být dvouhodinová a stejně by jí přetáhl.
Spíme punkově v autě. Nestíháme ho uklidit a vysát. Takže tu zhruba roční špínu (je tam koberec takže zažranou) ze stěhování různého nábytku kamarádům, odvozů velkých věcí do sběrného dvora, převozu dvou obřích nádrží na vodu, nějakého pořezaného křoví, modelů letadel a aut včetně vylitého benzínu a oleje, jsem strategicky překryla přehozem na postel.
Jsem zvědavá jak tohle dobrodružství dopadne.

A co vy a přípravy na FF?
Odpovědět
LOL, prej zabaleno – za mě 0 %. Mně ještě chybí i některé věci, co bych si zabalit potřeboval. Rainbowlaugh
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
Nafukoval novou matraci bez zavřeného ventilu. Komedie ale jinak zabaleno. Naštěstí to mám do Chotěboře 30 minut autem.
.
Odpovědět
vše sbaleno a připraveno. jedu velmi nalehko, takže toho nemí moc co k balení.
Odpovědět
Budik na 6 rano nastaven, tak jeste doufat, ze se na letiste dostanu v pohode Rainbowlaugh Jeste teda hrozi, ze v Bruselu neco zas bouchne, posledni dobou to tam je jak hrat Windows miny.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Vše sbaleno, do auta naloženo a bude odvezeno Pinkiesmile Lístky na FFlacon vytištěny a připraveny, propiska také ready, de facto se zítra dopoledne flákám a pak se jen projedu - no stress ^^ (teda až na to, že mi nějaký soused asi ukradl boty...)
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Mám trochu výhodu, že jedu až v pátek později odpoledne, takže to tak zlé není, ale...

Zabaleno: 0%
Cosplay: 70% (zbývá vyžehlit, vyhřebelcovat, opravit pár maličkostí a sbalit)

Krom všeho mě čeká ještě logistická legrace - můj pokoj (a další místa v bytě) je plný věcí, které se budou na FF odvážet, jakožto vybavení linie. Jsem zvědav, co všechno zítra stihnou Claymon s Melgarhem pobrat a jak se jim povede trefit připravený seznam toho, co je na linii skutečně potřeba Twilightsmile

(28.06.2017, 19:17)ithil Napsal(a): Tvrdí, že přece o historii ponorek nic neví a já vím, že kecá a jen panikaří. Je jasný, že ta přednáška by mohla být dvouhodinová a stejně by jí přetáhl.

Ten pocit znám Rainbowlaugh všechny přednášky taky ještě nemám hotové, ale není to tak zlé - letos se bude více recyklovat a nové věci budou spíš povídací.

(28.06.2017, 21:09)Corwin Napsal(a): Vše sbaleno, do auta naloženo a bude odvezeno Pinkiesmile Lístky na FFlacon vytištěny a připraveny, propiska také ready, de facto se zítra dopoledne flákám a pak se jen projedu - no stress ^^ (teda až na to, že mi nějaký soused asi ukradl boty...)

Někdo nebyl v posledních dnech v práci, což? Rainbowlaugh tak jak je čas na přípravu, tak to jde.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
*odlepí červené oči od monitoru*

Já to dokázal, po intenzivním dni plném ukončování semestru, žehlení trik a dokončování přednášek u kterých z půlky nic nevím, je hotovo!

Takže nějak přežít do zítra, zařídit drobnosti jako jsou bankomat, zásoby a nálada a bude dobře Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Dat feel když v 10 večer zjistíte, že vám ségra zčořila krosnu a odjela do Chorvatska.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)