Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: The Movie
(30.06.2017, 16:31)Jeryk Napsal(a): Jsem zvědav, jestli se trailer objeví i v češtině, když to má být v kinech i u nás Rainbowlaugh

Já jsem spíš zvědava, "v jaké češtině" se ten trailer objeví. Rainbowlaugh Tak moc doufám, že si na tom dabingu daj alespoň trochu víc záležet, když už to má být sakra film s velkým F. (Na druhou stranu to má vyjít i ve slovenštině, tak se mile ráda spokojím s ní, když to naši čeští spoluobčané pokašlou. Rainbowlaugh )
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
(30.06.2017, 07:10)Eugene Napsal(a): Na film jsem se zprvu těšil, jenže moje nadšení upadá v přímé úměře s množstvím zveřejněných informací a vizuálna.
Proč 3D generovaná pozadí, která vypadají jako z Nintendo hry? Proč vzducholoď, která působí spíš jako place holder než finální asset. Proč jsou postavy tak divně a nevkusně stínovány? Když už, tak neměli stínovat vůbec nebo pořádně, jak je to třeba v některých anime. Jako poslední mě napadá, to bychom si vážně nevystačili s pony filmem v Equestrii, protože některé postavy z traileru vypadaly, jako kdyby pocházely z jiného filmu, třeba od Disneyho.

Všechny tyhle aspekty mají za vinu, že z filmu nemám osobně dobrý pocit a atmosféru světa FiM tam nenacházím.

Vizuál má svá pro a proti. Disneyovsky animované postavy tam fakt přidávat nemuseli a k té vzducholodi se snad ani nevyjadřuju. Animace poníků ale není špatná (já osobně bych si na ni asi dokázal zvyknout) a to pozadí se mi taky celkem zamlouvá. Pro mě osobně budou mít klíčové slovo scénáristé. MLP FiM mě přitáhlo především svým nápaditým a milým humorem, a pokud dialogy a zápletka filmu nedostojí úrovni těch lepších epizod seriálu, tak u mě film propadne.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Citace:Vizuál má svá pro a proti. Disneyovsky animované postavy tam fakt přidávat nemuseli a k té vzducholodi se snad ani nevyjadřuju. Animace poníků ale není špatná (já osobně bych si na ni asi dokázal zvyknout) a to pozadí se mi taky celkem zamlouvá. Pro mě osobně budou mít klíčové slovo scénáristé. MLP FiM mě přitáhlo především svým nápaditým a milým humorem, a pokud dialogy a zápletka filmu nedostojí úrovni těch lepších epizod seriálu, tak u mě film propadne.

S tímhle zhodnocením souhlasím
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
(01.07.2017, 11:07)Ruushii Napsal(a): Na druhou stranu to má vyjít i ve slovenštině, tak se mile ráda spokojím s ní, když to naši čeští spoluobčané pokašlou. Rainbowlaugh )

Počkať, ono to bude i v slovenčine? Pinkiegasp Škoda, že si to tak skoro neužijem... Pochybujem, že to odvysielajú v TV a obzvlášť tak skoro. Ja žiaľ do kina chodiť nemôžem, takže o také veci vždy prichádzam a všetko sledujem len na pc... Snáď to niekto nahrá i v slovenčine...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Annabell, no tak teď abych nekecala... Rainbowlaugh Někde jsem četla, že by to mělo být i s SK dabem. Nemůžu ale říct, že je to 100% ověřená informace. Ale můžu doufat. Pinkiehappy

Edit: Zvědavost mi nedala a po menším pátrání jsem odhalila, že premiéru na Slovensku bude film mít 19.10., tudíž když je na Slovensku, tak by to sakra mohlo být s SK dabingem, no ne? Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
No, myslela som si, že v slovenských kinách zvyknú dávať filmy aj v češtine, tak som rátala s tým, že by to mohol byť prípad i tohto filmu, keďže vidím, že Slováci sa na dabovanie MLP už úplne vykašľali. Ale vidno, že o kinách veľa neviem.
Len dúfam, že budem mať možnosť si to v slovenčine na nete čoskoro pozrieť...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Že SK dabing u MLP nepokračuje je chyba Jojky. Ale pre kiná sú rozprávky rovno v SK dabingu, ak sa nemýlim.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Awesome Concept Art from The My Little Pony Movie

[Obrázek: 4.png]
[Obrázek: 1.png]
[Obrázek: 2.png]
[Obrázek: 3.png]
[Obrázek: 5.png]
[Obrázek: 8.png]
[Obrázek: 9.png]
[Obrázek: 10.png]
[Obrázek: 11.png]
[Obrázek: 7.png]
[Obrázek: 6.png]
Odpovědět
Tohle je z te knizky Art of the Movie?
Koukam ted se tech MLP komiksu a knizek nejak vyrojilo, akcie pujdou nahoru, I like!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jo to je z té knihy. Pár obrázků bylo na Equestria Daily.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)