Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#91
Stream: https://twitter.com/gala_con/status/891203502294401024
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#92
Diky, akorat maji na webu program z roku 2016.. takze je tezke odhadnout, kdy sledovat Rainbowlaugh

Holt stravim vikend delanim Conguidu pro CZQ17 a snad pouziju spravny rok programu Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#93
Zpátky v práci a pořád se vzpamatovávám z uplynulého víkendu, fotky čekají na přetřídění ... no a tak podobně Pinkiesmile

Jsem rád, že jsem ani letos nepodlehl splínu, únavě z přípravy Czequestrie, nižší účasti v buse... a znova se na tenhle vydal - v pořadí již pošesté. Bylo to moc fajn, nebyla nouze a pokec s hosty, organizátory, dlouho i krátce neviděnými kamarády, stejně i mnoha neznámými ze všech koutů Evropy.

Těch blast momentů byla celá fůra - kromě těch, co proběhly za oponou, třeba setkání s člověkem z USA, co přišel a povídá: "Čau! Vzpomínáš, jak jsi mi na JapanPonyconu v Tokiu doporučil navštívit Galacon? Tak jsem tady!".

Další zajímavá věc je fakt, že cca každý třetí dlouho neviděný či neznámý člověk zmiňoval Czequestrii: od "Dorazím!", "Sorry, bohužel nemůžu" až po "Mám dotaz..", "LARP je nejlepší!", "Taky se Czequestrie zúčastníš?"... Rainbowlaugh k tomu ještě jedna věc a sice, že víkend na Gala byl pro mojí motivaci ohledně organizace Czequestrie víc přínosný, nežli mnoho předcházejících měsíců.

Dvacet plyšových Libuší v PlushieConu byl docela nářez a co jsem slyšel, tak se kupa lidí ptala, co že je to za poníka, tak orgové vysvětlovali a vysvětlovali. Že mě RailwayDash vytáhl na stage, když už jsem byl blízko kolapsu a Libuši představil už byla jen třešnička na dortu.

Aukce byla letos fofr větší než kdykoliv (a zkrácená o půl hodiny), tak na bláznivé věci nedošlo - do HugBoxu jsem přihodil dalších 250€, které tam počkají zas do příštího roku Twilightsmile

Vlastních fotek moc nemám, ale fotky v ball-pitu stojí za to  Rainbowlaugh

Další věci postupně, jak budu dočerpávat energii.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#94
no me se tam podarilo propasovat aspon nasi plysovou Applejack, kterou mi Ferrari nechal podepsat od Applejack Pinkiehappy doufam ze pristi rok se nam uz podari se tam konecne dostat Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#95
(01.08.2017, 10:16)Jamis Napsal(a): Vlastních fotek moc nemám, ale fotky v ball-pitu stojí za to  Rainbowlaugh

Komentář od Perry mě srazil pod stůl
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#96
Tak zpátky doma a pomalu abych se vrátil do normálního "provozu". Twilightsmile Tak jako minulý rok, tak také letos jsem si to neskutečně užil. Con se opět povedl a abych řekl pravdu, vůbec se mi nechtělo odjíždět. Ale co vzpomínky zůstanou. Dovolte abych zde poděkoval Jamisovy a spol, za to, že i přes spoustu práce na Czequestrií, si našly ten čas a znovu zařídili tento úžasný zájezd, ale také za to, že jsem u něho mohl být po ty dva dny ubytován, dále pak Ferrariponymi, za zařízení ubytování v Ibisu. Poděkování patří také těm se kterýma jsem se měl tu možnost se během víkendu pobavit. Mockrát vám všem děkují. Na závěr mohu říct jediné, a to, že jestli mi do toho nevleze něco nečekaného, tak se znovu uvidíme na GalaConu 2018. Twilightsmile
Odpovědět
#97
De

Zpočátku jsem byl na pochybách, jestli si to znova tak užiju, ale jsem opět pevně přesvědčen, že to stálo za to. V některých ohledech jsem si to užil i více, než prvně, a bylo to pohodovější, protože už jsem věděl, co čekat a k mému překvapení jsem se v Ludwigsburgu tentokrát zorientoval mnohem rychleji. Napsal bych více, ale to bych akorát opakoval to, co už zde napsali jiní (a navíc píšu z mobilu kvůli problémům s internetem, tak se tak nerozepíšu. Preparty i afterparty byly skvělé, a jsem byl i sociálně smělejší, díky čemuž jsem poznal spoustu nových zahraničních bronies.

Jsem moc vděčný všem orgům, kteří se opět ujali organizace, a vůbec všem, kdo mi dělali společnost.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#98
Moje nová obří Pinkie mi tu stojí po boku a já můžu jen říct...

BIZAAM! Tak tohle se povedlo. Sice jsem se nakonec víc pohyboval s některými německými bronies a na české přátele mi už tolik času nezbylo, na druhou stranu jsem si ale udělal pár nových právě mezi němci. Rainbowlaugh A je celkem zajímavé pohybovat se po městě se skupinkou německých bronies když neumíte německy ani kváknout. Rainbowlaugh Jo, a párty na hotelu byly opět legendární, obzvlášť ta poslední.
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#99
A co jste si přivezli z Galaconu vy?

[Obrázek: b1fa7d9a3a5a36f0dadcf9317bc53834.jpg]
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Slyšel jsem pár názorů, že po těch letech už ježdění na Gala pomalu ztrácí tu jiskru a upadá i zábava. Já ale můžu říct, že pro mě je to přesně naopak. Zatím jsem si každý Galacon užil víc než ten předchozí Pinkiesmile Je to čím dál víc o lidech, spíš než o programu, ale právě o to je to celé lepší. Vlastně jsem si ani pořádně nevšiml, že jsem prošvihl všechny "důležité" panely s hosty, jednoduše na to nebyl čas Rainbowlaugh

Malá odplata za loňské gala
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)