Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
OT Xenomorf:
Kdyby sis ten můj příspěvek přečetl... Píšu "Kód na mobilu nestačí, laserovými čtečkami se z displeje číst nedá."

V tomhle se se se mnou nemá cenu hádat. Prostě to už z principu té technologie nejde. Museli bychom mít CCD snímače, které jsou (při srovnatelné kvalitě) cenově úplně jinde. Kvůli pár lidem, kteří nemají doma tiskárnu, nemá cenu měnit technologii v hodnotě tisíců.
Odpovědět
@Tom:
Znamená to, že pro pár lidí, kteří nemají doma tiskárnu, má cenu si kvůli Czequestrii jednu pořídit (v hodnotě tisíců)? ~fóór~
Máte záložní plán pro lidi, kteří po cestě svoje vytištěné čárové kódy někam zašijou?
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
OT

Na blbost technologie není. Tak co kdybyste laskavě vyndaly ty hlavy z p.... písku a začali přemýšlet?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
@Frolda

Já si jenom myslím, že by to spoustu lidí uklidnilo. Navíc, nemůžeš předpokládat, že jenom proto, že ty máš konstatně hlavu v p-, tak u ostatních to funguje stejně. Rainbowkiss
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
OT

Vytiskněte vstupenku, která přišla mailem. Poslouchejte pokyny organizátorů. Tečka. Konec diskuze
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
OT:
Mám doma použitelnou tiskárnu na vyhození. Chtěl by někdo ?
Odpovědět
OT:
Froldo, ty jseš ale neskutečně nadutý. Stát se může cokoliv, člověk může lehce takto vytištěný papír s čárovým kódem zapomenout během shonu před conem či rovnou po cestě někde vytratit. Santhiras se chce jen ujistit, jestli mají orgové něco v plánu pro takovéto lidi, kterých tam určitě pár bude. Ale ty, než abys napsal něco moudrého, tak raději hned útočíš s agresivním podtónem v příspěvku. Toto je fakt na pořádné facehoofy. Facehoof Facehoof Facehoof

Santhirasi, já si myslím (nejsem org ani staffák), že když člověk po cestě někde zašije vstupenku nebo něco podobného, tak určitě ho orgové, resp. staffáci pustí po ukázání občanky nebo jakémkoli jiném prokázání totožnosti za předpokladu, že si takový člověk vstupenku zakoupil (a tímpádem, že tam bude v systému). Pokud si dobře vzpomínám, tak na zimním karaoke 2016 jeden nešťastník zapomněl vytištěnou vstupenku, ale i přesto to nebyl problém jej pustit dovnitř. Pinkiesmile
Odpovědět
[Obrázek: k5LhCi7.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Zapomínat by se nemělo...ale...prostě náhoda je blbec. VŽDY A ZA KAŽDÉ SITUACE se musí počítat s LIDSKOU BLBOSTÍ

Každopádně...co já to zase rozpoutal??? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Jeden tu chvíli není a nestačí se divit.... fakt.

(07.08.2017, 18:18)Santhiras Napsal(a): Máte záložní plán pro lidi, kteří po cestě svoje vytištěné čárové kódy někam zašijou?

<ironie>Nemáme, protože se to nikdy nestalo a takovou akci děláme poprvé. Kdo zapomene vstupenku má smůlu a půjde domů. Pošlem ho zpátky, protože jsme ti zlí elitářští organizátoři, modeátoři, admini... (doplň si sám) </ironie>

Jak to vlastně funguje na jiných akcích se vstupenkama? Pokud vím tak vcelku jednoduše: ztratils? nemáš? Tvůj problém. Kino, koncerty, divadla, výstavy... všude to funguje stejně: jako návštěvník máš jediný úkol: opatřit si vstupenku a donést ji ke vchodu. Fakt by bylo s podivem, že když nedodržíš instrukce od organizátorů akce tak je to tvůj problém? Desítky nebo i stovky lidí to v pohodě zvládnou.

Doporučuju pročíst pravidla fóra: první zní "Používejte rozum!".

(07.08.2017, 19:55)hviezdosz Napsal(a): Froldo, ty jseš ale neskutečně nadutý. Stát se může cokoliv, člověk může lehce takto vytištěný papír s čárovým kódem zapomenout během shonu před conem či rovnou po cestě někde vytratit. Santhiras se chce jen ujistit, jestli mají orgové něco v plánu pro takovéto lidi, kterých tam určitě pár bude. Ale ty, než abys napsal něco moudrého, tak raději hned útočíš s agresivním podtónem v příspěvku. Toto je fakt na pořádné facehoofy. Facehoof Facehoof Facehoof

Myslím, že Frolda to vyjádřil sice trochu drsně, ale poměrně přesně: není a nemůže být starost organizátorů, že někdo zapomene nebo ztratí vstupenku. Jak že to funguje na všechno možných podobných akcích, kdekoliv v téhle zemi? Nemáš lístek? Tvůj problém!

Nadutost je si myslet, že organizátoři akce musí neustále myslet za tebe. Každý kdo má trochu zdravého rozumu lehce odtuší, že technicky se to dá dohledat z občanky či pasu, ale je to extrémně bezohledné vůči ostatním účastníkům, které tím zdržuješ ve frontě a bezohledné i vůči organizátorům, kterým zbytečně přiděláváš práci.

Mě zase štve, že lidi nepoužívaj vlastní rozum (asi je to bolí nebo jsou líní, nebo nevím). Naštěstí je jich jen pár (a jsou tím poměrně dost profláklí) - takže no big deal.

Citace:Santhirasi, já si myslím (nejsem org ani staffák), že když člověk po cestě někde zašije vstupenku nebo něco podobného, tak určitě ho orgové, resp. staffáci pustí po ukázání občanky nebo jakémkoli jiném prokázání totožnosti za předpokladu, že si takový člověk vstupenku zakoupil (a tímpádem, že tam bude v systému). Pokud si dobře vzpomínám, tak na zimním karaoke 2016 jeden nešťastník zapomněl vytištěnou vstupenku, ale i přesto to nebyl problém jej pustit dovnitř. Pinkiesmile

Tak nějak jsme lidi a takové věci jaxi předvídáme, protože podobou akci nepořádáme poprvé, takže ano, na tuhle možnost jsme připraveni, nicméně dotyční zdrží výrazně nejen sami sebe, ale i ostatní.

Takže ať se nikdo nediví, že třeba budou mít na místě přednost všichni ti, kteří donesou lístek s vytištěným čárovým kódem a všichni bez něj holt budou muset počkat, až dovnitř vejdou všichni ostatní. To je vcelku fér přístup: dodrželi jste instrukce a ušetřili nám práci, tedy máte přednost.

Už se těším, až se zas někde bokem dozvím, jak jsem kvůli takovým příspěvkům strašně arogantní a povýšenecký hajzl. Aspoň se zase zasměju.

Ono je to vcelku jednoduché: chcete organizátorům všemožně komplikovat život? No tak nečekejte, že vám vyjdou vstříc. S lidským přístupem je to úplně stejné.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)