Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
Děkuji vám všem, byl to úžasný zážitek. Děkuji Wanderfoxovi za objetí od Libuše a všem orgům za neuvěřitolnou námahu a energii, co pro tuto akci vynaložili. Nesčetněkrát jsem se až zastyděl, když sem viděl organizátory a stafáky polité potem, když pobíhali sem a tam a snažili se vše udržet tak jak má být. Doufám, že jsem nerozbil schody po tom, co jsem bezmyšlenkovitě (( jak se to veme )), sledoval úžasnou Chrysalisku jak jde po nich nahoru a zakopl sem o vlastní nohu. Avšak Její nádherný úsměv když se na mne otočila, mne naplnil radostí a štěstím snad na celý život Rainbowlaugh Ty její krásné zoubky, byla dokonalá Rainbowlaugh
Opravdu moc děkuji za všechny zážitky .
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Mých pár fotek je tady:
https://goo.gl/photos/6sAEqtjbHwBwLpX86

BTW: posílejte alba i na twitter Czequestrie.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
ja se teprve z toho taky vzpamatovavam a vstrebavam takze se zatim jen vyjadrim k LARPu. Byl bozi. Vsechna NPC byla skvela ukoly super a melo to fakt smysl ve smyslu, ze nakonec to fakt proverilo pratelstvi cele skupiny, kazdy musel necim prispet aby se vse dokoncilo a doslo se uspesne do cile. Twilightsmile I kdyz to bylo vycerpavajici a nektere.... ehm ....skupiny si to trochu zkomplikovaly (sorry Pinkie ze sme te preskocili Rainbowlaugh Facehoof ) ale ten pocit kdyz sme konecne dosli do cile a Tom to do nas pustil stal za to Rainbowlaugh Pinkiecrazy Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Převalské jsou doma v Moskve. Czequestria byla super, děkujeme za všechno!

As usually we stayed at Jamis' flat with other community guests which was fun as always. First day, Friday, we arrived late for LARP and instead had a walk around Prague (me and 4/3) where we visited some parts of the old centre, Malá Strana, Strahovský klašter and finally went to see the mighty Nuselský most where we received message that Velvet is coming to Pre-Party. Then we found our way to Strahov where the bar was crowded with bronies. We only had one pizza (sorry for the guy whose pizza we took at first!) and three Kofola glasses (bless Kofola! why no availiable in Russia?) then we had enough of loudness and went outside to chat with Telofy and Adam.

Saturday was the concert day when we spend most of the day at home preparing and then on soundcheck. There were some troubles with the sound and the time for setting the stage wasn't really enough. I hope we didn't sound too bad, however, some people say that by the middle of the concert the sound was OK. Anyway the people were going crazy and the athmosphere was very warm and friendly, so everyone had fun. And the most cool part of the concert was collab with Adam J. Sporka!

Sunday we spend the day at Sweetie Bot's table selling and signing CD's and hugging everyone who wanted it. We had lots of talks and fun and that is the thing that is the best at every conventions. And the chair-ity auction was the most exciting event we've seen! I don't feel like writing long report so this is all for the moment - see you next time!
Hudební skupina Poníci Převalského z Ruska
http://www.youtube.com/watch?v=x6qhaCDvmBM
Odpovědět
Mno, momentalne prace jeste na CZQ17 pokracuji, ja jsem docela solidne nemocnej ale i pres prvni drama, ktere zachranil spolubydla, uz v pohode doma (klice mi zapadli nekam hluboko do velkeho baglu a samozrejme dest tomu nepomohl Rainbowlaugh ).

Protoze z nejakeho duvodu lidi v salu sedeli i treba pul hodiny a poslouchali Background Theme, tak je kdyztak k dispozici tady vc. songu:

Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
moc som chcela isť ale nemohla som :C
♥Deshie LOVER♥ Rainbowkiss
Mia Arts ♥
Odpovědět
Fang: tos mě musel fotit zrovna uprostřed zívnutí? Rainbowlaugh

Czequestria byla samozřejmě boží. Lepší než obě předchozí, hodně jsem si to užil. Rainbowlaugh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Již jsem se trochu vzpamatovala ze spánkového deficitu a tak bych konečně ráda poděkovala všem, co se podíleli na mém šíleném nápadu na poslední chvíli řešit bufet na místě. Tomovi, že během řešení Larpu se mnou a Jaklukem jezdil do Makra a řešil všechno možné. Jaklukovi, že se přidal v tomto šílenství. Elišce, že prakticky celou dobu strávila v bufetu, přestože neměla původně ani být staff. A potom také IzV, který odvezl půlku mojí kuchyně na místo a vstával kvůli tomu opravdu brzo Rainbowlaugh. Dále lidem co pomohli s přípravou spousty věcí a to hlavně kuchyně: Ithil, která zde taky strávila většinu conu, Pidimu i Kájovi za pomoc, která hlavně ze začátku byla velmi potřeba a Claymonovi za dovoz chybějících věcí a všem ostatním za psychickou podporu. Doufám, že jsem nikoho nevynechala, kdyby jo tak se moc omlouvám.

Přestože jsem z programu nakonec neviděla prakticky nic a další dva dny po conu celé prospala, tak jsem se to nehorázně užila. Získala nějaké zkušenosti v tom, co příště k takové akci řešit, kolik čeho nakoupit a podobně, což je pro mne velice cenná zkušenost a doufám, že pokud bude příště, tak to budu vědět o něco víc dopředu Pinkiesmile

Děkuji za možnost se takto aktivně podílet na určité části chodu conu. Jednou jsem si zase připadala, že k něčemu jsem a že jsem s něčím pomohla Pinkiesmile

Kdyby se kdokoli chtěl k bufetu vyjádřit a to hlavně s kritikou, tak budu ráda, protože jako první pokus to sice nebylo vše úplně špatně, ale určitě je co zlepšovat a to dost výrazně. Za případnou zpětnou vazbu děkuji.
Odpovědět
Asi se nebudu rozepisovat a shrnu to tak, že letošní Czequestria byla awesome!  Flutterryay Díky všem organizátorům!

Nejsilnějším zážitkem bylo pro mě zakončení – charitativní aukce, kde se originál mého akvarelu vydražil za surreálnou cenu 10.000 Kč. Rainbowlaugh (Loud yay!)


[Obrázek: 3f9C0jx.jpg]

Odpovědět
Sobota a den s velikým D

Čilý ruch kolem Krakova napovídal, že se něco bude dít. A taky že ano. Po dvou letech se nám otevřely dveře do světa velkého poníkovského conu zde v České republice. Začala Czequestria 2017 Twilightsmile
Nechyběla tu spousta poníkovských věcí na prodej, DDR, karaoke párty a další různé hry.
Poprvé k nám také zavítal host z Ruska i blízké budoucnosti ve verzi 2.0 a to Sweetiebot, která nejednoho návštěvníka dostala když ne do stavu překvapení, tak do úžasu. Např. já ji musel navštívit celkem 8x jak byla awesome Rainbowlaugh
Mezi hosty tu poprvé byla i Lenka Debnárová alias slovenská Pinkie Pie, která měla naprosto úžasnou přednášku a bylo vidět, jak je velmi příjemně překvapená nad tím děním kolem My little pony. Pinkiesmile
Hodinové web setkání s M.A. Larsonem, Overmares Studio a dalšími hosty, bylo dalším zpestřením celého sobotního dne. Kdo chtěl, mohl si zajít na Cosplay soutěž, kde se představily nádherné kostýmy a pak večer si zatancovat při laser show s živým DJ, který produkoval pony hudbu. Pinkiesmile

Sobotní fotky

https://www.facebook.com/profile.php?id=...nref=story
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)