Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: The Movie
Tak jdeme na to. Viděno v AJ v předpremiéře 4.10. a moje pocity z filmu?
[Obrázek: amazing.gif]

Do toho památného dne jsem měl jisté obavy, jak si seriáloví tvůrci poradí s filmovým zpracováním, jak do sebe dají to nejlepší ze seriálu ze zcela novými nápady a grafickým zpracováním. Po shlédnutí mé veškeré obavy zmizely v nicotě a zůstal jen čistý, blažený pocit z nejlépe propracovaného kresleného filmu My little pony. Pinkiesmile
Zde se promítlo vše, co jsem já chtěl vidět a bylo to umocněné i tím zážitkem, že to bylo v kině s dokonalým ozvučením, takže veškeré songy, které tam zazněly, se do celého filmu rozprostřely tak, že i takový počet třinácti kousků se jevil tak akorát. Pinkiesmile

Po grafické stránce nemohu nic vytknout, protože jsem byl na to díky určitým spoilerům už zvyklý. Zvláště mě pak ohromily pohyby vlastně všech poníků, co tam byli k vidění. Jak jejich chůze, tak klus, cval a i létání pegasů. Naprosto unešen jsem byl, když pegasové přistávají na zemi. Poprvé v takovém filmu jsem zaznamenal zpětný tah křídel při přistávání. Pinkiehappy

Všechny postavy z mane6 tam měly své nejlepší chvilky, hořák a plamenomet Spike vůbec nezklamal a nové postavy měly své kouzlo též. Hlavně princess Skystar, která mě doslova uchvátila. Rainbowkiss

Něco k filmu samotnému:
Začátek mě vtáhl do Equestrie s plnou parádou a mohl jsem oči nechat nad živostí celého prostoru. Jakýkoli poník měl svůj pohyb, svůj život a vše se schylovalo k festivalu přátelství. Když se objevila Tia, Luna a Cadence, připadaly mi v této grafice tak trochu více vznešenější. Pinkiesmile
Když se objevily lodě Stormových vojáků v čele s Tempest Shadow, řekl jsem si, kolik takových bytostí a zemí je vlastně kolem Equestrie? Pozdější minuty filmu mě pak dali odpověď že hodně. Twilightblush
Škoda, že souboj Tempest s princeznama nebyl poněkud delší. Když Cadence zadržovala tu energii, mohli Luna s Tiou napadnout jejich vojáky a samotnou Tempest ze stran a alespoň nějak reagovat. Ale i v seriálu se stává, že hlavní boj se vede úplně někde jinde, než při střetu sil hlavnních aktérů dobra a zla. Twilightsmile
Putování Mane6 za věcí, která by zachránila Equestrii vedla mimo Equestrii, takže jsme mohli vidět i jiné lokace. Seznámení s piráty se povedlo na jedničku a Dashie si jejich přitomnost velice užívala. Tak jako Rarity velice šarmantního Cappera. Pinkiesmile
To, co mě ale naprosto odrovnalo, byla návštěva Hipogryfího města s následným najitím prvního vodníka ( vodní + poník = vodník Rainbowlaugh ) a tou byla samotná princess Skystar. Nečekal jsem, že mě ten vodní svět "Nechci říkat Seaponies" tak uchvátí. Zvláště když se později doví, že to jsou vlastně ti Hypogrifové, kteří tak přežívají skrytí před okolním světem. GENIÁLNÍ! NAPROSTO GENIÁLNÍ řešení! Pinkiegasp
To, jak se Twilight zachovala ( chtěla ukrást tu perlu ), mě docela nemile překvapilo. Pak i její hádka s Pinkie a tento moment já považuji za jeden z velmi hlubokých momentů celého filmu. Avšak jsem si pak řekl, že by tohle asi udělal skoro každý, mít na dosah něco, s čím by se dala zachránit Equestrie. Ze zoufalství se udělá prakticky cokoli. O tom by mohla vyprávět vlastně i Tempest Shadow, která se díky Velké Medvědici ( tato věc byla dalším velikým překvapením! Pinkiegasp ), stala zmrzačeným poníkem, co pak neměla od hříběte jednoduchý život. Zde se krásně vidělo, co dokáže zoufalství. A pokud se do toho přiživí určitá jiskřička naděje, že budete mít opět svůj roh, pak se stane, že jste v mžiku na druhé straně barikády.
Závěrečný souboj pak ukázal, jaká síla se skrývá v přátelství. Zde jsem pak na Twiligh viděl, že ona je pravou princess of friendship, protože dokáže poznat, kdo si zaslouží dostat druhou šanci a kdo ne. Pinkiesmile

Nejlepší momenty? Tak těch tam bylo tucty! Každý pony ( ba i Derpy ), tam měl svůj best moment.
- Dashie a její neustálé braní plných pohárů cideru + naprosto úchvatný Sonic Rainboom. Tady jsem viděl velmi odhodlanou pegasku, která nechala své ego pěkně v seriálu a užívá si dobrodružství.
- Rarity tu vyniká naopak tím, co si ze seriálu vzala mám pocit, že zde se vytáhla svojí životní rolí. Rainbowlaugh
- Fluttershy zde je ještě více cute, než obvykle a její mocná zbraň v podobě povídání si s nepřítelem o vážných historkách, které dotyčného přivedou k pláči se velmi osvědčila. Rainbowlaugh
- Pinkie Pie .......... Má cenu sem o ní neco napsat? Tam s ní bylo tolika humorných scén, že by to bohatě stačilo na další serii MLP Pinkiesmile
- Twilight Sparkle měla zde ten nejtěžší úkol a vážné momenty se vyvažovaly s těmi humornými. A velmi mě překvapila s postavením horkovzdušného balonu během hromadného pádu na zem.
- Princezna Skystar mi dlouho bude ležet v hlavě. Její roztomilost, hravost, zvědavost a neuvěřitelná pozitivní energie mě vyloženě okouzlila. To pak bylo umocněné tím zjištěním, že je Hypogrif. Rainbowkiss
- Ze Spika se stal jak spolehlivý příruční hořák, tak ale i mocná zbraň v podobě plamenometu.
- Tempest Shadow a jak se stát padouchem. Musím přiznat, že v některých chvilkách mě až mrazilo v zádech, jak silný pocit ve mě vyvolala. Silná, odhodlaná a do jisté doby i bez slitování. Ten její song mě bude znít v uších pěkně dlouho. Jenže pak když se zjistí, co ji k tomu vedlo, uvidíte její osobnost ve zcela jiném světle. Jsem moc rád, že jí Twili pomohla a vzala ji na svoji stranu Pinkiesmile


Po pěti letech je tu něco, co jsme chtěli my bronies vidět. Celovečerní film na který bychom si mohli zajít do kina. Zde ta možnost nyní konečně je a vidět poníky na stříbrném plátně je zcela jiný zážitek, než leaknutý kinorip.
Podle mého se tento film povedl na jedničku a bez sebemenších rozpaků bych ho šoupl i do nominace na oskary za nejlepší kreslený film tohoto roku a budu mu proto držet všechny palce, aby se stal úspěšným, protože on na to rozhodně má.
PS: Budu se těšit v březnu na DVD a Blue Ray. Pinkiesmile

Moje hodnocení je naprostých 10*/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Ja hodnotim film zatim nasledovne:

Schrastil jsem par drobaku a pridal si Hasbro do sveho portfolia 6 firem, od kterych vlastnim malinkaty kousek #FORBES
[Obrázek: MOTNCJj.png]

Osobne jsem se bal, ze to skonci tuctovou kravinou, kterou to zazdi a tim pujde vsechno do kelu. Ale film se velmi vydaril a citim, ze i decka si to uzijou, takze ted se muzeme tesit na 8. a snad i 9. a 10. serii MLP a treba i dalsi film!

Kolem 25. Rijna je Q3 shareholder meeting, tak snad se uvidi preliminary vysledky a bude to dobre, Q4 a Annual 2017 v kvetnu 2018 budou kriticke, pac tam budou zahrnuty hracky naplno a dalsi francizove licence.

Na to, ze to byl film, se jim tam podarilo prirozenym zpusobem pridat spoustu zpivanych songu, ktere byli aktivni soucasti deje, coz je velmi pekne. Akorat pri zpevu byl citit, ze mikrofon byli jinak tonovane/jine, bylo to takove hodne "Crispy clean". Je videt, ze Dan Ingram si vyhral s orchestrou, tak mu snad povoli predelat ikonicke MLP songy do orchestralnich, jak to chtel na Galaconu 2016.

Pribeh mel plno zvratu, daleko vice, nez jsem cekal a jeste k tomu plynul velmi dobre - mel jsem z toho pocit jako z Wonder Woman; komplexni pribeh velice plynuly a drzici divaka v deji.

Sice tez bylo nepochopitelne, ze zas princezny skoro vubec nic nedelaji (teleporty? kinetika?) ale zase by jinak ten pribeh se nemohl tak rozjet, takze budiz. Bylo tez prijemne videt, ze film je urcen fanouskum a tem, co aspon nejaky ten dil videli - postavy tam nebyli nijak extra predstavovany, ani zeme, ani background, proste se naskocilo na postavene koleje a jelo se, nezastavujeme, mame spozdeni!

Dial up ton byl super touch pro starsi divaky (takze rodice si to uzijou, aspon malinko) a i pribeh byl misty dospelejsi (Tempest BG), coz nebylo nicemu na skodu. Mno musim jit domu z prace, takze zatim tak.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Tak jako ten film leaknul už dva dny zpátky. Takže už nějakou dobu koluje. A jinak je skvělý, teď jen počkat jak moc ten dabing bude jiný oproti originálnímu znění.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
Odpovědět
A teď si představte že si na to budu moct zajít až na konci listopadu Ajsleepy  asi bych se měl příští 3 týdny odpojit od netu.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Ferraripony:  pro pripomenuti ...bude znit takhle  Rainbowlaugh

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak mně jde hlavně o songy, zbytek je většinou v pohodě v posledních sériích

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Tak upřímně - jak jsem psal v překladu článku z EQD
pokud o něco stojím, tak tomu těch pár drobáků obětuju - tedy zajdu do kina už kvůli pocitu nebo si film koupím

Nebudu tvrdit že jsem nikdy nesosnul film - to bych kecal, ale ani nejsem zastánce přehnaných autorských práv, takže jsem se kvůli tomu nikdy necítil provinile.
Myslím ale že jít na celovečerní film do kina, ještě i s partou lidí, znamená po sedmi sériích čekání víc než koukat kde bych ten film stáhnul - zvlášť pokud určitá značka/fandom/universe znamená pro toho konkrétního člověka víc než jen tak nějaký film
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
(05.10.2017, 19:43)Fang Napsal(a): A teď si představte že si na to budu moct zajít až na konci listopadu Ajsleepy  asi bych se měl příští 3 týdny odpojit od netu.

Doporučuju zajet na jeden z mnoha víkendových srazů (asi co nejblíž hranicím) a zkouknout v originále.

Pořád přemýšlím nad návštěvou kina v Praze tuhle neděli (na výběr je z docela dost možností), ale po zkušenostech z promítání dílů seriálů jsem trochu skeptický k nějaké hromadné akci, protože se obvykle najdou kecalové, co neberou ohled na ostatní diváky (což je v kině opruz ve finále pro všechny, nejen bronies).

Ve spoileru pouze seznam kin v Praze a časy, kdy vysílají MLP: The Movie Twilightsmile

Cinema City Flora - 14:00
Cinema City Flóra & IMAX - 14:00
Cinema City Letňany - 15:10
Cinema City Slovanský Dům - 15:10
Cinema City Galaxie - 14:30
Cinema City Nový Smíchov - 14:00
Premiere Cinemas Praha Hostivař - 15:00
Cinema City Zličín - 14:00
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(05.10.2017, 19:43)Fang Napsal(a): A teď si představte že si na to budu moct zajít až na konci listopadu Ajsleepy  asi bych se měl příští 3 týdny odpojit od netu.

Mno tak si ten film stáhni podívej se na něj a jdi do kina pak. Pokud to v tom kine na konci listopadu ještě bude.

Pro antipiracy warriors. Když na to do toho kina pak půjde hasbro o nic nepřišlo

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Až nyní jsem viděl v TV reklamu na film a hračky. Aspoň neco.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)