Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: The Movie
S tím si dovolím souhlasit. Twilight vždycky byla taková ta ustaraná klisna co se lehce skoro "zcvokla" z jakéhokoliv většího problému, na jejím místě by jsme se asi nikdo nezachovali o moc lépe, když na vašich zádech sedí osud celé Equestrie a vy máte pocit že jste podělali poslední možnost jí zachránit s tím doplňkem že vám přátelé zrovna moc nepomůžou, by nebyl klidnej asi nikdo Rainbowlaugh
Odpovědět
Pár non-brony (mudlů?) recenzentů, které jsem viděl na youtube, narazilo na zajímavý postřeh, a sice že poníci si vesele pořádají párty a pečou dorty a chtějí hýbat Sluncem pro lepší osvětlení, zatímco v jiných částech světa jsou obyvatelé sužováni otroctvím, chudobou a v neposlední řadě i tyranským Storm Kingem. Myslíte, že tvůrci spoléhali na to, že cílové skupině tahle nesrovnalost nedocvakne, a nebo je to skrytý sebeportrét Spojených států amerických? Pinkiesmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Aelipse:

no v Equestrii jsou Elementy...jinde ne...takze tam je Harmonie...jinde ne... Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak jsem tedy konečně dneska zhlédla MLP film a musím uznat, že byl opravdu úžasný :3 Heart Byla semnou jinak i moje Neko Cross ^^
Na dabing jsem si celkově zvykla dost rychle a animace šla také v klidu, i když někde sem tam pokulhávala, ale to mi nijak až tolik nevadí Pinkiesmile Za mě dabing ohodně lepší než v seriálu na který jsem zkoušela koukat, ale ani z 10% se na něj nedalo zvyknout Rainbowlaugh (Originál, ale je prostě originál a ten vždy bude nej)
Avšak kdyby se AJ a RD prohodil dabing tak by to bylo o mnoho lepší... A, že Rar měla moji oblíbenou dabérku co dabuje snobské holky často tak mi to hodně sedlo ^^ Ale věděla bych i o jedné daleko lepší. Takže to nebyla až taká hrůza. Nejvíce se mi celkově líbil výběr dabérek pro Princezny když to tak vězmu Pinkiesmile Tam mi to jakž takž opravdu sedělo Pinkiesmile
Jedině co mě jinak opravdu štvalo tak přeložení jmen pro new postavy, ale jinak to bylo super a všimla jsem si new charakterů co v mlp ještě nebyli a jsou zatím jen figurky ^^ (Tedy většinou poníci ze starých sérii) + aspoň v pozadí poníci co mám hodně ráda a objevili se třeba jen v jednom díle... Heart
Celkově jsem zvědavá zda o něcí více rozvynou později v seriálu i Sea poníky či nikoliv nebo zda tam ještě někdy potkáme Hippogrify Pinkiesmile Dle mě by si zasloužily daleko mnohem více prostoru než měly mít. Na to jaké to kolem nic bylo, že tam vůbec budou je vlastně dost vynechali což byla škoda.
Dále bylo hodně věcí opravdu věcí sic předvídatelných, ale to často u takých filmů bývá. Takže se ani nedalo nic jiného čekat Pinkiesmile
S filmu mám jinak moc dobrý pocit a byla bych schopná jít klidně znovu Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Ps.: V kině bylo více dospělích než děcek Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Jinak tady přikládám i co jsem si u nás v kině koupile :3
Na knihu ti co šly na film dostaly u nás 50% slevu. Tak jsem si na ni pak prostě musela zajít :3 Moc se mi líbí, že v ní nejsou vůbec, ale vůbec přeložené jména a jsou v originále ^^

[Obrázek: 22496363_10209863965701985_6335511217350...e=5A3BCED2]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
OT'n'joke

(17.10.2017, 15:37)blesk1j_CZ Napsal(a): Co Twilight provedla mám pochopení. Byla pod tlakem. Do jejího domova přiletěj nějací magoři, který to tam chtěj zotročit. Obrana žádná.... Zkrátím to.
Twilight byla úplně bezmocná. Byla na pokraji zhroucení. A když je někdo bezmocnej.... Děla kraviny.
Já ji chápu. Vim v jake je situaci. Proto jí namám co křivdit co provedla. A to nemá nic společního že ji miluji. Když je někdo bezmocný je v konsích... vědšinou.

PS: O ostatních jako RD, PP, AJ... to jsem taktéž zpozoroval. I Spike. Ale mě nejvíc zaleželo na Twilight. Musel jsem se na ní soustředit a omámit se, že slyšim její pravy hlas. Jinak bych se asi rozbrečel. davat pozor i na ostatní, asi bych to vůbec nezvládnul.

(17.10.2017, 17:01)blesk1j_CZ Napsal(a): Twilinka si zaslouží odpuštění. Nemůže za to. Celá holka byla neštastná a bezmocná. Neviňte jí prosím. Málem zkončil poníkovskej svět co známe. žadná Equestrie. Prostě nic. Třeba nekonečná poušt, Ten film má nějakou návaznost k seriálu ale nikdo si toho nevšiml.
když se Strallight snažila změnit minulost ale zničila tim budoucnost. Z jedna budoucnosti, kdyby mane six nebyli kamarádky. Budoucnost by vypadala přesně tak jako ta poušť. Ukazuju na tu pustinu. Nikde nic. Jenom samá poušť.
Tohle se mohlo klidně stát. Kdyby ten hromovládce vyhral.

Vy někdo jak jí bylo, jestli si to uvědomila. Kdyby Twi nezastavila Starlight. Stane se tohle. Z Equestrie by byla jenom poušť. Z následku invaze a výtěztvi hromovládce

Mě to docela zapadá...

Nenapadlo to někoho?

PS: Trochu jsem odbočil, ale měli by jsme si na to ukazat.
PSS: Sorry, Nevím jak se Hromovládce jmenuje v originále. Možná Stormking. Ale je to jenom úvaha.

[Obrázek: gajpqGj.gif]


jenom vtipná vsuvka toho jak by se tyto příspěvky daly převést do grafické podoby  Rainbowkiss

  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
(17.10.2017, 21:49)Aelipse Napsal(a):
Pár non-brony (mudlů?) recenzentů, které jsem viděl na youtube, narazilo na zajímavý postřeh, a sice že poníci si vesele pořádají párty a pečou dorty a chtějí hýbat Sluncem pro lepší osvětlení, zatímco v jiných částech světa jsou obyvatelé sužováni otroctvím, chudobou a v neposlední řadě i tyranským Storm Kingem. Myslíte, že tvůrci spoléhali na to, že cílové skupině tahle nesrovnalost nedocvakne, a nebo je to skrytý sebeportrét Spojených států amerických? Pinkiesmile

@Aelipse:
Primo v komiksu je videt, ze znicil mnoha mesta a zivoty, ale je divne, ze by o tom Alicorni nevedeli, kdyz maji kontakt na kralovnu Hyppogryfu? 9/11 konspirace Rainbowlaugh Mnoho clenu MLP stabu (hlavne VAcka) se radi vyjadruji vysoce kriticky k vedeni USA, tak bych se ani nedivil, ale je to koncept tak siroky, ze to nemusi byt chtene.

Osobni po druhem shlednuti:
Jsem se na to zrovna ted podival podruhe a je toho tam vice. At uz od konceptu smrti (lebky, zniceni Storm Kinga), intimnich narazek, resp. vyrazek Rainbowlaugh (mesto a udajna nakaza a odpadavani casti tela z pony nemoci a jak se zachovala jedna postava; pripadne Rarity potom co se dostali z vody), faktu, ze Twilight byla docela nastvana na celou partu, protoze nikdo z nich nebyl schopen vymyslet jak vyresit situaci v podpalubi (a teoreticky proto je zneuzila pro odlakani pozornosti a ziskani perly), teoretickeho vice-nez-pratelstvi vztahu RD & AJ pri finalni tanecni scene, ilegalni trh s jednorozcimi rohy (nosorozci iRL) a pripadne i dalsi zveri, mno je toho tam vice.

Jo a Spike ma pruhledne bocni kridla/blany ci jak to nazvat, je pekne jak film s tim pracuje s tou translucenci, i kdyz chvilemi to pusobi, ze to animatori zapomneli zabarvit a pak to nechali. Divne taky, ze je kompletne ignorovan 5. alicorn.. ale asi jeste neni "registrovany" v systemu magie Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(17.10.2017, 21:49)Aelipse Napsal(a):
Pár non-brony (mudlů?) recenzentů, které jsem viděl na youtube, narazilo na zajímavý postřeh, a sice že poníci si vesele pořádají párty a pečou dorty a chtějí hýbat Sluncem pro lepší osvětlení, zatímco v jiných částech světa jsou obyvatelé sužováni otroctvím, chudobou a v neposlední řadě i tyranským Storm Kingem. Myslíte, že tvůrci spoléhali na to, že cílové skupině tahle nesrovnalost nedocvakne, a nebo je to skrytý sebeportrét Spojených států amerických? Pinkiesmile

Očividně mimo Equetrii není pro poníky bezpečno. Takže se není co divit, že z oblastí mimo Equestrii nemají žádné informace. Komunikační technologie jsou prakticky v plenkách a sotva pokryjí pár míst v Equestrii a kdyby se začali vměšovat do cizích záležitostí, tak by si mohli podat se Storm kingem ruce. Nevím jak jste došel k tomu, že jsou jak USA. Ti se naopak vměšují všude.
Odpovědět
  • Discord tam nebyl
  • Cadance, Shining Armor ani Flurry Heart tam nebyla
  • proč zachránila Twilight zrovna Derpy?
  • a když ji tedy zachránila, proč o tom nikdo neřekl ani fň? Ta pegaska se obětovala pro záchranu princezny!
  • ačkoliv mi Capper nějak moc nevadil a ani celé městečko potvor jaké jsme nikdy neviděli mi nijak moc nevadilo, uvítala bych místo kocoura příšerku stejnou jako všechny ostatní
  • celý český dabing trochu kolísal, ale nejvíc mi to vadilo během té písničky s piráty. To bolelo poslouchat. Jsem ráda, že tu písničku Pěničky Serenády nepřeložili.
  • když jsme u toho, musím ale smeknout před překlady jmen. To se povedlo.
  • taky animaci jsem obdivovala. V seriálu by to byl nezvyk, ale do filmu se hodila.
Nějak se mi povedlo na film vytáhnout kromě mladšího bratra i oba rodiče a hej, bavilo je to. Máma se na nás tvářila jako na partu harantů, ale táta (ačkoliv by to nikdy nepřiznal) byl na film zvědavý a ocenil muziku, a u všech scén co byly vtipný se smáli, takže dle mého názoru je to úspěch.
Celkově jsem pyšná na to, že MLP má vlastní film. Jsem pyšná na to, že jsem odolala spoilerům a šla na to do kina, protože navzdory všemu co jsem zrovna napsala jsem si film fakt užila Twilightsmile

((Prosím, ať nedělají pokračování))
Laughter is not the opposite of sadness.
Happiness is the opposite of sadness, all right?
Laughter is a reaction. It’s free to exist in both.
– Daniel Sloss

Snaží–li se ti zakrýt oči, pečlivě se rozhlédni a pamatuj si obraz světa.
Pokoušejí–li se ti zakrýt uši, pozorně naslouchej a nos v sobě píseň života.
Chtějí–li ti zakrýt ústa, prozrazuj svá tajemství, dokud ti stačí dech.
Odpovědět
(17.10.2017, 20:12)Mácaman Napsal(a): jj souhlasim ze vsechny mely faily, nerikam ze jen Twilight, jenze ta jich mela nejvic a nejhorsi...vlastne asi uplne nejhorsi bylo to co rekla Pinkie na tom brehu, to hodnotim jako vetsi fail nez to u kralovny...

Myslím, že ta reakce byla zcela v duchu toho, jak byla ta konverzace otevřena. V tu chvíli Pinkie jako přítel selhala na celé čáře (a rozhodně se to nestalo poprvé - dělá to vcelku pravidelně), takže reakce Twilight mi přijde zcela pochopitelná. Chtěli pravdu? No tak byla řečena. Způsobem takovým, že zničila co mohla. Nemyslím si, že když je někdo princess of friendship, tak si musí nechat všechno líbit bez mrknutí oka, nehledě na fakt, že situace byla už tak dost zoufalá.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
SecreterceS Napsal(a):proč zachránila Twilight zrovna Derpy?
Twilight nezachránila Derpy. Když se podíváš pořádně na tu scénu, tak si můžeš všimnout následujícího: těsně předtím, než k Twily doletí taková ta koule, tak se zjeví duha a unese Twily. Z tohoto vyplývá, že pravým zachráncem Twily je RD a ne Derpy. Derpy chudinka to jen schytala místo Twilight, bo prostě stála za ní a byla další na řadě.

Edit: viz příloha pro lepší pochopení...
   
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)