Anketa: Přijedete na PoníCon, i když bude ve všední dny?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
68.97%
20 68.97%
Ne
31.03%
9 31.03%
Celkem 29 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PRŮZKUM] Festival fantazie 2018
#11
(24.02.2018, 20:54)Iluzon Napsal(a): Mně se to taky nelíbí, ale nemyslím si, že by to bylo tím, že si Vašek sedl ke stolu a řekl si: "Tak jak ty poníky dostanu tentokrát?" mnouc si ruce.
Aspoň tak mi Ajdrian vyzněl Pinkiesmile

Mno spíš bych to viděl tak
Citace:" zase ti poníci, jak je dostat pryč? hodím jim nejmenší místnost, zakážu jim diskotéku a hudbu a copak ještě abych je dostal pryč? "
Mno Uznej sám iluzone ... pokud není na poníky zasedlej, proč by jinak zakazoval poníkům pořádat diskotéku, když všichni ostatní tam hudbu poslouchali? .. dokonce tam byla jedna tak nahlas, že ani nešlo pořádně spát přes ty dunící basy.... Ale poníci mít disko nemohli aby nerušili okolí ... Tobě se to zdá normální? A druhá věc, Vašek ví moc dobře, že pokaždé přijde hodně lidí na pony linii, proč nám tedy dal ( opět ) tu nejmenší místnost že lidi stáli venku ? A to myslím nejsou jediný klacky, který nám házel pod nohy jako bronies, Viz to co říkal Tom...
Jako ačkoli si uvědomuji že pořádat tyhle akce je náročné, tak tohle už mi opravdu přijde přehnané a mám z toho dojem, že si na nás doopravdy zasedl
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
#12
Teda, já sice Vaška vůbec neznám, FFko mě vůbec nebere, na Poníconu jsem nebyl – ani nijak neplánuju být – ale zkoušeli jste se ho někdo zeptat, jak to Vašek vidí s Poníconem a jak se cítí ohledně pony linie? Proč vám háže klacky pod nohy? Zkoušeli jste poznat jeho názor? Třebas má k tomu pádné argumenty, proč vás chce dát zrovna v pondělí a úterý. A třeba má k tomu důvod, že pony párty chce mít v úterý.
#13
Chybí mimožnost. Strašně ráda, ale nevím, zda budi mít dovolenou. Může se totiž stát, že v neděli pojedu do prace a vratim se ve stredu vecer Twilightoops
#14
Já mám dovolenou 29.6 - 4.7. takže určitě dorazim a budu tam zřejmě po celou dobu mé dovolené.  Ajsmug

Taky mi dost zarazilo, že ponylinie bude o všedních dnech, ale hlavně to, že bude jen na dva dny  Twilightoops

Aspoň je to motivace k organizování srazů, ať si užijeme tenhle rok co nejvíce společné zábavy  Twilightsmile
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
#15
(25.02.2018, 09:16)Ajdrianpony Napsal(a): Mno spíš bych to viděl tak
Citace:"  zase ti poníci, jak je dostat pryč? hodím jim nejmenší místnost, zakážu jim diskotéku a hudbu a copak ještě abych je dostal pryč? "

Myslím, že Vašek Pravda má úplně jiné starosti, než aby uvažoval takhle. Motivace je imho především "žádné problémy navíc".

(25.02.2018, 10:22)hviezdosz Napsal(a): Teda, já sice Vaška vůbec neznám, FFko mě vůbec nebere, na Poníconu jsem nebyl – ani nijak neplánuju být – ale zkoušeli jste se ho někdo zeptat, jak to Vašek vidí s Poníconem a jak se cítí ohledně pony linie? Proč vám háže klacky pod nohy? Zkoušeli jste poznat jeho názor? Třebas má k tomu pádné argumenty, proč vás chce dát zrovna v pondělí a úterý. A třeba má k tomu důvod, že pony párty chce mít v úterý.

Pádný důvod bude patrně ten, že někdo ze všech linií si musí vytahnout černého Petra. Nemyslím si, že je to něco osbního, nebo přímo proti MLP nebo bronies (to se po všech těch letech už vytříbilo).

Ono je to podobné, jako kdyby ses tady zeptal "Zeptali jste se někdo moderátorů jak se cítí ohledně tohohle tématu...?" (předělat si zbytek vět na totéž je snadné) - taky to málokdo udělá. Patrně má svoje důvody, ale ať už jsou jakékoliv, tak nám to neprospěje.

Asi po letech zas nepojedu na FF na celé, ale to je spíš moje osobní volba.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
#16
Na FFko pojedu každopádně, i když mi to trochu naruší plány, ale co se dá dělat. Nejvíce co mě mrzí je to, že to bude jenom dva dny. Jenom se chci zeptat. To datum už je definitivní a nebo zde existuje šance, že by se mohlo ještě změnit. Zajímá mě to kvůli dovolené. Mockrát děkují.
#17
Ja se tam jako vždy vyskytnu v oranžové a tím pádem budu na celý FF takže kdo se přidá ??
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
#18
Achjo, člověk 48 hodin spí a strhne se tu tohle...

Jo, mě taky mrzí, že budeme mít linii jen dvoudenní. Teda z účastnického hlediska. Ale všechno je kondenzovanější. Žádná linie nemá víc dnů než dřív.  Jo, FFestivaly kolabujou úplně stejně, jako moje vlasy. Vašek se je (FFestivaly) snaží držet pohromadě, ne vždycky to jde tak, jak by se libílo všem. Tohle vlákno má být o tom, jestli na FF přijedete, i když bude ve všední dny. Ne o kritice Vaška.

Taky mám občas pocit, že se na nás Vašek zasednul. Ale podívám se zpět a uvědomím si že to tak není. Dřív to bylo mnohem horší, Vašek je teď mnohem víc v pohodě. A poslední dva, tři roky jsem s ním měl problémů absolutní minimum. Jo, s**e mě dost věcma (spaní v přednáškovce, party, komentáře na repráky...), ale proboha. Až na to, že zastavil kluky na chodbě, když stěhovali věci, je to všechno odůvoďněný. Na PGF pod náma spali děti. Malý děti v internátu! A neříkal jsem to snad?

To, co mi vadí nejvíc, je odsouvání nás ze zraků ostatních. Asi si to neuvědomujete, ale nejlepším příkladem toho je pingpongárna na FF. Upřímně? Nemám chuť to řešit. Až do PGF to byla taková symbioza - velká místnost výměnou za tohle. Hrotit to kdyžtak budu příští rok v zimě.

-------------------------------------------

(25.02.2018, 13:46)Hankha Napsal(a): Chybí mimožnost. Strašně ráda, ale nevím, zda budi mít dovolenou. Může se totiž stát, že v neděli pojedu do prace a vratim se ve stredu vecer Twilightoops
Ona tam není schválně, protože by ji pak zašktli všichni. Znáš to.

(25.02.2018, 20:27)sc@lix Napsal(a): (...) Jenom se chci zeptat. To datum už je definitivní a nebo zde existuje šance, že by se mohlo ještě změnit. Zajímá mě to kvůli dovolené. Mockrát děkují.
Nejspíš nebude, ale na 100 % ti to říct nemůžu. Rád bych s tím šoupnul na druhý víkend, ale to se mi stejně nejspíš nepovede.

(25.02.2018, 10:22)hviezdosz Napsal(a): Teda, já sice Vaška vůbec neznám, FFko mě vůbec nebere, na Poníconu jsem nebyl – ani nijak neplánuju být (...)
Člověče, někdy spolu musíme zajít na pivo. Ať vím, jestli na mě budeš působit stejně i v reálu.

(25.02.2018, 10:22)hviezdosz Napsal(a): A třeba má k tomu důvod, že pony párty chce mít v úterý.
Nemá. Prostě to tam napsal.
#19
Plánoval jsem FFko a moc jsem se na něj těšil ale rozhodně si nemohu dovolit vzít dovolenou v dané datum takže za mě je to jasné že nejedu ale jsem i nahněvaný na Vaška.
#20
OT. [spoiler: Jen tak mimo, kdo s Vaškem občas popíjí na baru, tak by se mohl dozvědět, že se s dětma na poníky sem tam kouká.]
QJMaster, letos budu taky jen nevim jak na přípravy a úklid
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)