Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
Nějaké info z minulých roků bych měl pokud by byl zájem.  Rainbowwild

Z mé strany nemám už moc možností jak to řešit protože jsem od MidnightShadow blokován. Pinkiesad2
Nemůžu na ní najít jiný kontakt než mám.
Odpovědět
Tak kontaktu mam vice, vcetne i predani informaci ohledne tohodle celeho problemu na verejne misto, kde se vyskytuje.. ale nevim, zda to necemu pomuze.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@Mel: díky!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
KRAJKHOUR Napsal(a):
18 Mar,
Hi MidnightShadow,

do you remember me? I am KRAJKHOUR, one of the Czech Bronies who sent you money for the plushies 4 years ago. I would like to talk with with you about that, and I am writing even on behalf of a few others who expressed that they would still like if you delivered on your promises.

Seeing as you seem to be able to produce again, would you renew contact with us (or at least me) and make it right, providing closure for both the people who haven't forgotten and yourself? If you would, provide me with info where I could reliably communicate with you.

I suppose you haven't really worked on those plushies since the last time we spoke. Also you mentioned before that they were WiP, but didn't show any photos of the progress, it would be good if you provided some.

I am looking to your response soon. If you don't mind, I would prefer if you write in Czech.

-KRAJKHOUR

MidnightShadow Napsal(a):19 Mar,
Zdravim.
Predpokladam, ze cokoli napisu bude hned predlozeno ostatim, takze jen strucne.
Dej mi 4 mesice, to je realna doba Celestie dodelat. Behem teto doby bych byla rada, kdyby jsi nikde nic nepsal, potom si muzes psat co chces a kam chces.
Nehodlam vysvetlovat co a jak se kde stalo, ale po tech letech si zivot konecne davam dohromady, dohanim stare resty. Jen chci k tomu mit klid, aniz by me nekdo dalsi bombardoval dotazy, popripade ji necim jinym, prosim.
Odpovědět
KRAJKHOUR Napsal(a):
19 Mar,
Ahoj.
Jsem překvapen za rychlou odpověď. Pro společnou komunikaci budeme používat etsy? Osobně preferuji volání přes Skipe.
Pokud chceš ještě aspoň „4“ měsíce tak bych rád průběžně informován jak si pokročila i fotkami. Pak budu respektovat tvoje přaní abych nikam nepsal.
[spoiler: ]
To bychom měly Clelestie

PS:Co se během té doby dělo a proč si se neukázala na Bucku?

MidnightShadow Napsal(a):
20 Mar,
Ahoj.
Rychla odpoved je nahoda, byla jsem zrovna pobliz pocitace a mela volno z prace kvuli zubari.
Skype nevedu, muj telefon je cihla na volani a sms a pocitac, co mam tak tak zvlada program na vyrobu vysivek a internet. Tak jen pres Etsy nebo email, ale radeji Etsy - kvuli prehlednosti.
Prvni fotky budou behem dubna, ted jsem skoro porad 12h v praci. Jen budou Celestie bez doplnku kvuli rychlejsi vyrobe. Podkovy, koruna a nahrdelnik se da udelat i doma.

[spoiler: ]

A co se mnou bylo?
Mela jsem zdravotni potize se slinivkou, vic nez doma jsem byla v nemocnici, coz se odrazilo i na mych financich, protoze tady v UK neni neschopenka jako v CR.
Kdyz uz jsem tohle zvladla, tak me zbytek rodiny zazalova kvuli dedictvi, ktere jsem ani nevidela vzdala se ho a myslela, ze mam pokoj. Ale oni na me podali zalobu za zadrzovani majetku, ktera byla zcela scestna, ale i tak me to docela dostalo, skoncila jsem kvuli nervum u psychiatra a na praskach.

Za BUCK se omlouvam, nebylo v planu se neozvat, ale v tu dobu jsem byla proste mimo a rada ze ziju.

Co se tyka doruceni, poslala bych potom balik se vsim tobe, pokud je to mozne.
Odpovědět
KRAJKHOUR Napsal(a):
20,27 Mar, - 17 Apr,
Zprávu jsem četl.


Jsem na na tom stejně jako minulý týden. Pokusím se odpovědět.
Škoda že neubudou doplňky :-(
-
[spoiler: ]
-
Ano. Je to už domluvené.
Prosím pošly to tak aby se balík neztratil.



Jak dneska?
Viděly jsem další díly sezony. Nebyl jsem zklamán.
Okolo plyšáků je podezřele ticho.

MidnightShadow Napsal(a):
19 Apr,
Ale tak jeste ziju, takze to jde zatim.
Abych pravdu rekla, tak jsem naposledy videla treti sezonu a potom sem tam nejaky dil, kdyz jsem se zrovna dostala ke stabilnejsimu netu.

Celdy se vysivaji v mezicase co nejsem v praci, psychycky se chystam na vyrobu hriv a ocasku (blbe vlnite pruhy) a vsude chlupy z latky Rainbowwild
Tady zacina jaro, coz je fajn, nebudou uz mrazy, usetrim za plyn na topeni Rainbowlaugh
A nejhorsi vec me ceka pristi tyden, musim k zubari. Coz jsem stestim bez sebe, protoze mi bude trhat osmicky, hura.
Fotky budou pristi tyden, i kdyz zatim jen hromady oci a cm vysitych na latce. Potom budou nasledovat fotky ruznych casti tel a potom tady z toho udelam mauzoleum s gore plush tematikou.
Nebo se uz definitivne zblaznim a bude klid.
Mej se zatim fajn a zase napis Pinkiesmile
Odpovědět
KRAJKHOUR Napsal(a):
08 May,
Chci napsat něco zajímavého ono se vlastně zas tak moc neděje.
Co u tebe? Četl jsem na twitteru že máš nějaké potíže s nemocnicí.


MidnightShadow Napsal(a):
15 May,
Nejaky polak me srazil autem, kdyz jsem jela na kole domu z prace. Blbec.
Ale dneska me pustili a zase pokrucuju v Celestiich.



KRAJKHOUR Napsal(a):
18 Mar,
Ty máš ale smůlu Unsuresweetie-

MidnightShadow Napsal(a):
15 May,
A to j sem si rikala, ze uz mam snad vsechno za sebou. No co uz. Ziju a to je hlavni.

Diky Pinkiesmile




KRAJKHOUR Napsal(a):
09 Jun,
Něco nového v životě nenarozených Celetiji? Jak se má jejich matička Mid? Twilightsmile


MidnightShadow Napsal(a):
09 Jun,
Tak ja se citim ok, v ramci moznosti Rainbowlaugh
Celestie se pomalu rodi, tedy uz koukaji, ale jen z nastrihane latky, vysivaci stroj sice zacal protestovart nad takovym zaberem, ale po promazani uz zase slape.
Ted se chystam na vysiti velke Celdy a ocekavam zasilku latek pro hrivy a ocasky.
Na ty se netesim, nebot sit pruhy je peklo a sit vlnite pruhy je peklo na druhy rychlostni stupen.
[spoiler: ]
Tak asi tak. Ted se dokonce umoudrilo pocasi, je tu hezky a i teplo (!) coz je fajn.
Co ty? Pinkiesmile

Tak pokračovaní příště.
Odpovědět
Wow... no tak hlavně že už je na tom zdravotně líp.

@Krajk: to je komunikace z minulého roku?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
KRAJKHOUR Napsal(a):
18 Jun,
Tady v Praze je taky hezky slunečno. Sice občas sprchne ale je to hned pryč.
Chystám se mlp kony.[spoiler: ]
Meztím se snažím nějak přežít, hlavně po práci jsem dost unavený proto ti píšu až ted. Vprůběhu pár měsíců budu muset řešit bydlení.[spoiler: ] Nemusíš se obávat adresu kterou jsem ti poslal je ověrená.[spoiler: ]

PS: Stihneš mě plišáka do srpna?

MidnightShadow Napsal(a):
18 Jul
Taky se snazim prezit. Nejak jako by na me posledni dobou padala depka, nedavno
01100010 01111001 00100000 01101101 01100101 01101100 01100001 00100000 01101101 01100001 01101101 01101011 01100001 00100000 00110101 00110101 00100000 01101100 01100101 01110100 00100000 01100001 00100000 01110100 01100001 01101011 00100000 01101101 01101001 00100000 01100010 01111001 01110110 01100001 00100000 01110011 01101101 01110101 01110100 01101110 01101111 00101110
K Pinkiesad2

Bude do srpna, tu poslu samostane, zbytek se tvori.
Rozhodla jsem se zmenit strih, viz testovací poník. [spoiler: ]
Sila jsem vícemene jen tak, zkouška střihu, povedla se.[spoiler: ]
Fotky noveho těla pro mini Celestie a tela tve Celestie poslu zitra.



MidnightShadow Napsal(a):
19 Jul,
[spoiler: ]Mala 10 palcu (budu jeste trochu upravovat hlavu)
na treti fotce srovnani velikosti.
FOTKY!
[Obrázek: icm_fullxfull.126295650_2r9tv63v4iqso8g4k8wc.jpg]
[Obrázek: icm_fullxfull.130492469_2b4ae4hjqjfo4oo480kc.jpg]

KRAJKHOUR Napsal(a):
19 Jul,
Děkuji. za info.
Jen krátká zpráva že jsem unavený. Snad o víkendu se rozepíšu tak bud připravená.
Jedna fotka se nenahrála.
Jaké informace můžu zveřejnit?

MidnightShadow Napsal(a):
19 Jul,
Aj, tak znovu Celestie.
(nic noveho K)
info radeji zatim zadne.

MidnightShadow Napsal(a):
02 Aug,
Finalni verze malych Celestii.
[spoiler: ]
Jen jsem se chtela zeptat na kridla. Otevrena jsou ponekud neprakticka co se prenaseni a hugovani tyka, jak jsou v nich draty tak i docela nic moc na objimani.
Pokud na nich ale trvas, bez problemu je ji dam. Ale zavrena jsou, tedy alespon podle me, praktictejsi, pokud ji chces prenaset a mit treba v posteli.
FOTKY!
[Obrázek: icm_fullxfull.131776515_bqsctuymvy0wsws4kckc.jpg]
[Obrázek: icm_fullxfull.127577600_otp6r1sxlkgss8c0wkck.jpg]


KRAJKHOUR Napsal(a):
02 Aug,
Uzavřená křídla. Jak říkáš jsou méně praktické. Mám totiž čínskou PinkieBat s rozevřenými křídly stejně jsem je zohnul aby byli sclopené.


KRAJKHOUR Napsal(a):
02 Aug,
U ocasu si přeji absis dala záležet na sešití s tělem. Zrovna tahle část je dost namáhaná.

(Než se začnete přibleble smát:
Ocas bývá dost vycpaný aby se vyvážila těžká hlava a tak plyšák nepadal dopředu na hlavu a měl stabilitu.
Co mám zkušenost u čínských plyšáků je slabé místo spoj mezi tělem a ocasem. Spoj tam je dost namáhán navíc vycpávka postupně ustupuje a ocas se stává plandavý.

Facehoof to se nepovedlo K

MidnightShadow Napsal(a):
02 Aug,
To je samozrejmost, beru to 2x dokola dvojitou niti a jeste potom tenkym vlascem. Stejne jako hlavu.
To je poslední soukromá zpráva z Etsy co mám od Caty Blackcat za rok 2016 - 2017! spike NOO
Odpovědět
Napsal jsem ji na dalsi kanal, ktery jeste dosud pouzivala, aby kdyztak dala info k celemu projektu a stavu. Pripadne ze muzu prevezt Celestie do CR (sice to potrva ale do CR jezdi tam kazdej druhej mesic).
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)