Anketa: Přijdu na karaoke, když mi vyjde termín?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Jasně a budu zpívat (ale ne sám, to se bojím)
63.64%
35 63.64%
Jasně, ale nebudu zpívat (protože se stydím)
20.00%
11 20.00%
Jasně a rád pomůžu s přípravou a tímto posílám Lyrel soukromou yprávu a hlásím se ke karaoke týmu.
16.36%
9 16.36%
Celkem 55 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-ZIMNÍ KARAOKE MLP PÁRTY V PRAZE-
Uf, tak jsme to přežili.. všem moc děkujeme, že přijeli, a ještě víc za to, že se bavili
za sebe můžu říct, že mám z akce dobrý pocit, i když This day aria si už asi nikdy znovu nepustímRainbowlaugh (wonderbolt poznamenal proč)

Ke shrnutí: Sešlo se nás nakonec kolem 60 ...možná víc, počítám jen podle udaných zpěvníků
Sešli jsme se bronies z tří různých států a děkuju, že slováci s sebou přivezli a naši německou superstarPinkiesmile

příště víc prskavek, spánku a míň alkoholu, aspoň teda pro mě:3 Až mi otrne, vymyslíme zase nějakou párty nebo akci, trochu jinou, trochu podobnou a doufám, že se stejným úžasným organizátorským týmem

Ostrov sama pro sebe
Odpovědět
Měl bych ještě jednu prosbu, asi na Darma nebo na někoho způsobilého. Máš někde v historii písničky, co tam byly hrány? Myslím především ty, co nejsou ve zpěvníku a byly třeba z youtubu, tak pokud to není seriálové, poslal bys sem odkazy? (Vím, že jsem náročný, ale byl bych za to velice vděčný a věřím, že nejen já)

---

Ještě bych rád dodal:

Omlouvám se tomu, komu jsem během rozdávání dárků omylem vylil trochu pití ze sklenice na nějaké papíry. Byl jsem nešikovný.

Také se omlouvám Legedenovi a dalším, kteří to tam za mě museli utírat papírovým kapesníkem. V tu chvíli jsem se nedokázal ani omluvit natož se přihlásit k tomuto nechtěnému činu a nést za něj následky.

To Legeden: Škoda, že jsem si s tebou nepopovídal. Docela rád bych se od takové pastelkové kapacity něco naučil.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mno ted jsem se nejak tak probudil heh a co k tomu dodat - epic!
Sice osobne jsem moc aktivni nebyl (pri delsim sezeni v hospe clovek tak nejak oblbne, proto jsem byl rad za to tancovani na KaramelDanzen Pinkiehappy ) ale suprove proste, uzasni lidi jako vzdy, s kazdym se da povidat o cemkoliv a ke konverzacim i pridat v klidu a relaxacni pohode Twilightsmile

Diky vsem kteri si tam hrali s balonkem tam pod okny, zajimava zabava, myslim ze tak dobry pul hodky jsem si tam pinkali Rainbowlaugh

Jamisovi ohledne povidani o Galaconu, ono se to neomrzi =)
Darm Crew za afterparty ve vecerce a tem dvou "snedym" panum kteri nam zajistili zabavu kdyz si rozbili hubu na eskalatorech Rainbowlaugh
Pajzlovi za super Santa Klause, velmi povedene a pekne jak se kazdy pak postavil a za blesku fotaku od paparazi byl zvecnen Rainbowlaugh
Scootaloo cosplayi pac jezdit tam s tim skootrem byl dobry napad a to se musi takova snaha ocenit =)
Also kind thanks to the german representative for a nice conversation, its always interesting to hear other's unique life stories Twilightsmile
Organizatorum za organizaci, dekoraci a veskerou praci Heart

Jinak.. mise splnena, Call Upon The Sea ponies! Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Memá cenu po desátý všechno znova opakovat, akce to byla skvělá, ale zatím jsem tu nikde neviděl hromadné foto před Tečkou. Kde to vázne? Scootangel
racist barn racist barn 1 2 3 4
YouTube: http://www.youtube.com/user/nitramcz DeviantArt: http://nitramcz.deviantart.com
Odpovědět
stěžuj si CreepyRiverovi, který asi sotva dojel domu tak zalehnul... takže zítra už ji uvidíš.. Ajsmug
Odpovědět
Paráda, já si rád počkám, jen mám pocit, že nás fotily minimálně dva foťáky Rainbowlaugh
racist barn racist barn 1 2 3 4
YouTube: http://www.youtube.com/user/nitramcz DeviantArt: http://nitramcz.deviantart.com
Odpovědět
Lyrel: uplne jsem zapomnel zaplatit za ten zpevnik. Mas u me penize. V Tecce vyrovname.
Odpovědět
Uff..konečne doma. Toto bola jedna z top akcií čo som zažil za posledných pár rokov. Obrovské ďakujem organizátorom aj účastníkom.

DaveL: holt, keď to chce človek odspievať musí so seba vydať 110%. (Btw,zistil som že hlas mi neodišiel kvôli spevu, ale kvôli tomu že dnes už ležím so zápalom priedušiek)
Odpovědět
Byl to legendární sraz, moc díky všem organizátorům, Jamisovi za spaní a snídani, Radmenovi za odvoz, Eseoně za kalendář a Creepymu za placky. (a dík všem co byly ráno u Jamise za až surreálné zážitky Rainbowlaugh )

Get Ready To Die!

This Day Aria

Crystal Fair
Odpovědět
Pajzl is 20% cooler
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)