Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On
Heh, tady to vypada jako kdyby ta epizoda opravdu zapusobila - Discord vypada jako by hodny ale cele Brony osazenstvo se hada a uz nebude schopno pouzit svoje L&T protoze "zesednou" a stanou se pravim opakem Pinkiehappy

Epizoda to byla dobra, Discord porad je muze jen trollit a lidi se muzou zmenit i v jedne sekunde pokud si uvedomi nejakou zasadni vec..

Ale jak bylo receno.. jsme namlsany fandom a uz neni mozne nas uspokojit v ramci moznosti.. puvodni serial stale jeste bezi, akorat my ho uz vidime jinak.. a zda se mi ze by nas uspokojilo vice, kdyby Discord znicil Equestrii nez soucasny konec epizody, protoze od prirody lidi maji radsi utrpeni nez pohadkove konce...

Plus to tak vypada ze Discord by opravdu mohl pouzit svoji magii aby dal Twilight jeji kridla.. nechapu proc si ale jednoduse nekoupila RedBull nez aby tady menili Discorda..

Nejdulezitejsi vec:
Prectete si nazev te epizody Raritywink

Keep Calm and Flutter On!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Nechám lidi brblat, tahle epizoda byla jedna z nejlepších. A Cinska polivka to vystihl bez zbytečných slov.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Být odejit to je něco jako bylo v M*A*S*H: "Potřebuji dva dobrovolníky, Pierce a Hunnicuta"
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
(19.01.2013, 22:31)kotja Napsal(a): Být odejit to je něco jako bylo v M*A*S*H: "Potřebuji dva dobrovolníky, Pierce a Hunnicuta"

Jak to vůbec souvisí?
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Nebylo to tak zábavný jako nádherně surrealistický Return of Harmony a děj asi hodně krátili, aby se vešli do 20 minut. Celej díl je o přeměně Discorda na dobráka a místo jeho přeměny sledujem dost zoufalý snažení ostatních, aby si to nakonec Discord během okamžiku rozmyslel. Scénáristi už vážně neví co do MLP nacpat. Někoho soudnýho by prostě napadlo, že uvěřitelná změna postavy se do 20 minut nacpat nedá.

Mám takovej pocit, že problém je v tom, scénáristi pořadů pro děti sou nucený přeorientovat se na tvorbu seriálu pro bronies a moc jim to nejde. O tom, že 3. série je dělána primárně pro bronies snad nikdo nepochybuje. Některý epizody se mi hodně líbily, nějaký byly dobrý, občas to tvůrci s narážkami přeháněli a pak tu sou epizody jako tahle. Tahle série má prostě obrovský kvalitativní výkyvy. Jako hodně náročnej divák a tak "trochu" cinefil sem byl s předchozími řadami víceméně spokojenej. Prostě to byl velmi kvalitní seriál pro děti s přesahem pro dospělý. Tenhle koncept se ale hroutí a výsledkem je něco podobnýho horský dráze.

(19.01.2013, 21:45)DerpingWork Napsal(a): Facehoof Omg! Odejita nic neznamena Ajbemused

Znamená. Už jsi někdy slyšel o trpném rodě? Twilightsmile
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Are you.. eating paper? Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Jenom taková slovní hříčka. V amádě se často na něco dobrovolně přihlásím, tak rychle, že si ani neuvědomím, že se chci dobrovolně přihlásit.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Tak jsem dokoukal díl.

Po delší době byly na scéně elementy harmonie a vidět je pak připnout na poníky s následným velmi pěkným efektem spojení svojí magií a soustředění celé Mane6 aby oživili Discorda? Mě dokonce i mrazilo v zádech. Twilightsmile
Pak ta scénka, kdy si Discord poprvé uvědomil, že má vlastně kamaráda, byla i dojemná.
Na konci to jeho špitnutí Friendship is Magic mě pobavila Rainbowlaugh

PS: Už před pár díly na zpět jsem si uvědomil, že kdybych měl hledat a srovnávat nové díly se starými, tak bych se asi zbláznil, nebo dospěl k závěru, že pro mne MLP skončil s druhou sérií. A to já nechci! Nechci ztratit to MLP kouzlo, proto každý nový díl beru prostě takový, jaký je.

Discordian to napsal dobře. Lidé jsou na zcestí a vytvářejí si svoje pohledy na celý MLP svět. Možná je to ovlivněno i tím, jak ostatní bronies ve světě píší, malují, nebo dělají videjka, kde jsou poníci možná i v trochu jiných pozicích, než tomu je v seriálu. Proto se už některým nemusí zdát další díly tolik atraktivní.

Podobně jsem na tom byl i já, když jsem si vytvářel svůj svět MLP a jakmile jsem pak viděl nový díl, tak se mi zdál prostě jiný, než to co jsem od něj čekal. Hodil jsem to proto raději za hlavu a dívám se na MLP díly tak, aby mi to dalo stejný pocit, jako u všech ostatních z minulých řad.
Budou možná jiné, ale stále je to MLP. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
V dalších dílech?
Twilicorn bude beztak Discordův výtvor.
Twilight je středobod který drží pohromadě celou mane 6, navíc je to Celestiin "Capo" když Luna zabrala post Consigliere Rainbowlaugh

Dá jí nabídku, kterou nelze odmítnout. Je ctižádostivá, má velké ambice, touží vyniknout...myslím, že dostat takovou "moc" by pro ni mohlo být lákadlo ať už by měla za svým rozhodnutím jakékoliv pohnutky.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(19.01.2013, 22:40)Discordian Napsal(a): Twilight je středobod který drží pohromadě celou mane 6,
To nni tak úplně pravda, však hollky byly kamarádky ještě předtim, než Twi přijela do Ponyvillu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)