Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
#81
V dnešní době vždy dojde k nějakému leaku.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#82
Vzuum a 13 dolacu je na druhym konci sveta :p

Uz jen kvuli te custom animaci a kvalite to za to stoji, plus ta namaha tech lidi .. a VA.. a vlastne cely ten dokument je prospikovany Awesome stuffem! Pinkiehappy
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#83
Stavil by sa dnes niekto na chillout večerný stream?
Odpovědět
#84
Tak koupeno. Titulky pls
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
#85
Zhlédnuto a jsem z toho nadšený! Je to natočeno s velkým citem a ani vteřinu jsem se nenudil. Určitě by to ale chtělo titulky, abych to mohl pustit i rodině a přátelům Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#86
Nečekal jsem až mi přijde link a dokument si sám proaktivně stáhnul Pinkiesmile dokoukáno před chvílí.

Moc se mi to líbilo - čekal jsem, že dají trochu víc prostoru evropským conům (BUCKu a Gala) a tomu, co natáčeli tam (bylo toho mraky), ale zas chápu, že alespoň podle záběrů byl BronyCon akcí daleko větších rozměrů - máme co dohánět Twilightsmile

S takřka vším, co tam bylo řečeno se můžu ztotožnit - a nejenom s tím, co bylo řečeno: při sledování záběrů z BronyConu a toho, co tam bronies vymýšleli, si při vzpomínce na Gala říkám, že se všude vymýšlí téměř stejná brony zábava, ať jste na kterémkoliv místě YAAAAY! Rainbowlaugh

A samozřejmě mě potěšilo, že jsem se tam na vteřinu taky mihnul Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#87
Až budu mít po zkouškovým, tak se na to zřejmě taky podívám, zajímá mě jen několik věcí:

Jsou k tomu alespoň anglické titulky? Na poslech jsem nikdy nebyl dobrý, ale psaná forma je úplně v pohodě Twilightblush
Jak je ten dokument vůbec dlouhý?
Stojí to vůbec za to? Rainbowlaugh
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
#88
Hodina a půl, se sluchátkama se tomu dá skvěle rozumět i bez titulků, ale nevim, jestli existujou anglický a ano stojí to za to Raritywink

[spoiler: Nejlepší sou De Lanciovy animované veršované pasáže]
Odpovědět
#89
Takže iná možnosť, než oficiálny download cez link od výrobcu zatiaľ nie je?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#90
Nemám dvakrát možnosť to kúpiť a sťahovať to nebudem lebo internet na internáte je sledovaný, posledné čo by som chcel aby ma vyhodili a naparili poriadnu pokutu. Applejackunsure

Nuž, budem musieť minimálne čakať mesiac dokým budem mať možnosť to vidieť. Rainbowlaugh Možno vydržím...
<užívateľ umrel nedočkavosťou>
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)