Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
(05.02.2013, 19:14)niemand Napsal(a): Měl jsem prostě strach z toho, že tam budu stát někde v zadu v rohu (v zadu proto, aby na mě někdo další nečuměl a já o tom nevěděl) a nikdo by si mě nevšímal. Nejsem ten typ člověka, kterej by někam vlítnul se slovy "wassup everypony" a začal se bavit. Ne, abych se alespoň trochu rozpovídal a nějak začlenil, musí mě k tomu nutit někdo druhý (hučet do mě, vyptávat se, popř nalejvat panáky), jinak bych jen stál a mlčel.
Nehledě na moje super "organizační a orientační" schopnosti. Kdybych se musel od začátku spolehnout jen na ně, tak bych musel vyrazit den předem, abych se tam vůbec dostal (k budově), potom bych ještě půl dne bloudil uvnitř Rainbowlaugh
Z toho si nic nedelej, ja mel taky strach na nekoho promluvit, ale lidi zalezlych vzadu bylo vic. No a jak se fotili, tka jsem radeji definitivne utekl.

Kazdopadne nato, ze jsem se ptal na ty loli jestli budou, tak jsem necekal, ze ke me bude nejaka pridana uz pri vstupu, coz byl takovy sok (navic asijska loli Pinkiegasp ), ze jsem nestihl ani poradne zareagovat.

Na me tam proste bylo strasne moc lidi, vic jak +- 5 lidi zaroven me uz dela dost problem.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od evlo - 06.02.2013, 21:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)