Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2013 pozvánka + info
(06.02.2013, 21:07)evlo Napsal(a):
(05.02.2013, 19:14)niemand Napsal(a): Měl jsem prostě strach z toho, že tam budu stát někde v zadu v rohu (v zadu proto, aby na mě někdo další nečuměl a já o tom nevěděl) a nikdo by si mě nevšímal. Nejsem ten typ člověka, kterej by někam vlítnul se slovy "wassup everypony" a začal se bavit. Ne, abych se alespoň trochu rozpovídal a nějak začlenil, musí mě k tomu nutit někdo druhý (hučet do mě, vyptávat se, popř nalejvat panáky), jinak bych jen stál a mlčel.
Nehledě na moje super "organizační a orientační" schopnosti. Kdybych se musel od začátku spolehnout jen na ně, tak bych musel vyrazit den předem, abych se tam vůbec dostal (k budově), potom bych ještě půl dne bloudil uvnitř Rainbowlaugh
Z toho si nic nedelej, ja mel taky strach na nekoho promluvit, ale lidi zalezlych vzadu bylo vic. No a jak se fotili, tka jsem radeji definitivne utekl.

Na me tam proste bylo strasne moc lidi, vic jak +- 5 lidi zaroven me uz dela dost problem.

Obavy, že bude stát někde vzadu a radši se nebude moc projevovat mělo více lidí - přecejen mnozí bronies, když přijde na lidský kontakt, jsou jako Fluttershy.... Con je ale ideální místo, kde se tohle dá překonat snadno a bez rizika - prostě se připleť do debaty nebo jen tak někoho oslov Pinkiesmile nebo se chvíli koukej a pak se zapoj - účastnící jsou na to zvyklí. V nejhorším utečou, protože budou ještě víc shy než ty Rainbowlaugh Co se orientačních schopností týče - stačí říct, že potřebuješ někde vyzvednout: nebyl bys první, ani poslední a navíc když dojedeš na neznámé místo, tak se nečeká, že se tam vyznáš. Prostě napíšeš na fórum, jestli tě někdo může navést - on se někdo vždycky najde.

Je docela škoda, žes odešel, když se fotilo - taky dobrá příležitost, jak se zapojit. My nekoušem Rainbowlaugh btw. jedna z nej věcí, kvůli které považuju PGF za úspěch byl fakt, že přišlo hodně bronies, kteří byli na conu poprvé a i když se tvářili dost nejistě, tak netrvalo dlouho a začlenili se mezi ostatní Twilightsmile


PS: Na příštím conu bude Fluttershy vyhledávat nesmělé broníky, aby jim ukázala, že se ostatních nemusí bát Flutterryay ti, kteří budou mít dost odvahy se k ní mohou vždycky přihlásit Pinkiesmile

(07.02.2013, 11:02)Darm Napsal(a): To už chce možná i samostatnej článek. V NR jsou místní srázky, tohle by se dalo považovat za začátek MLP conů v ČR.

Nejen považovat... tohle JE začátek MLP conů v ČR Twilightsmile pokud nám vydrží nadšení (a tím myslím bronies komunitu jako celek), tak se máme ještě nač těšit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Corwin - 01.12.2012, 01:25
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Sójový lecitin - 02.02.2013, 21:13
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Host - 03.02.2013, 19:57
RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - od Jamis - 07.02.2013, 16:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)