Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé
#57
(20.02.2013, 12:31)Martin Napsal(a): Jen taková úvaha na závěr, a vím, že zrovna většiny českých bronies se to netýká.. nevidíte budoucnost fandomu přinejmenším šedě? Jak ve fadomu G1, tak u bronies jsou skupiny, které útočí na ty druhé.. takže místo toho, abychom měli jeden silný fandom branící se haterům, tak si děláme nepřátele i ze svých potencionálních spojenců. A ti tolerantní fandové v obou táborech většinou jen mlčí a nezapojují se do těchto flame warů (což je sice fajn, ale celkový výsledek je rozporuplný). Takže situace bronies je nalevo hateři z G1, napravo hateři z nonPony, a teď ještě diverzanti uvnitř fandomu (rozumějte "hádky o tom, zda je Twilight s křídly důvodem k opuštění bronies či ne"). Trochu mi to přpomíná situaci nacistického německa po roce 1942.. Nalevo spojenci Anglie/USA (hateři), na pravo sověti (extrémní G1 fandom) původně na oko "spojenci", a uvnitř partizáni..

[Obrázek: oh-the-drama.jpg]

Uniká mi, proč všechno kolem starších generací vidíš tak vyhroceně. navíc tu nevidím žádnej boj mezi bronies a hatery. Proč by se měli fanoušci různejch generací spojovat PROTI někomu a jak by sis to vlastně představoval?

No a shitstormy mi už přijdou jako folklór. Vždycky je část lidí rozpoutá a přiživuje, ale nakonec se na ně zapomene a odchody se nekonaj.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - od Xeelee - 20.02.2013, 16:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)