Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé
#59
Nevím, jestli zrovna vyhroceně, ale když o tom tak zpětně přemýšlím.. člověk občas vypustí z klávesnice pěknou blbost, aniž by si to uvědomil.. Takže se omlouvám všem, kterých se to mohlo dotknout.. A aby nedošlo k mýlce.. myslím samozřejmě internet jako celek, tedy různá diskuzní fóra MLP, nebo (a to hlavně) You Tube.. Zřejmě mám prostě štěstí, že žiju v Čechách, kde je atmosféra celkem slušná.

Nicméně mi to pořád přijde jako docela trefné přirovnání (navíc, část té myšlenky není původně z mojí hlavy, a je bohužel holý fakt, že "smutek" nad tím, jak se chovají fanoušci MLP k sobě je spíš na straně starších generací.. i když se najdou i bronies, který veřejně brání G1 proti svým soukmenovcům, je jich minimum). Prostě mi přijde nelogické, proč se dva fandomy, z nichž každý má své hatery, ještě musí mydlit mezi sebou.. jasně, nemusí se mít rádi, ale proč se vzájemně urážet? Navíc, a opravte mne, jestli se pletu, je nesrovnatelně víc urážlivých komentářů u G1 videí od bronies, než u FIM videí od G1 fanoušků.

To není o hledání společného nepřítele, ale spíš takový výkřik do tmy: PROČ? Twilightoops

Zkrátka, čím na sebe fandom nabaluje nové a nové členy, tím je v něm víc extrémistů, kteří se projevují tak, že z toho člověk pak má jen deprese.. Co se dalo zpočátku brát jako fakt a legrace, to už přestává být zajímavé, protože kdekoliv se člověk snaží najít nějaký rozumný názor, tak tam narazí na kupky hnoje.. (nehledě na fakt, že přes samou záplavu FIM related obrázků a videí pomalu člověk nemůže najít ani to, co hledá.. Pinkiesmile )

Co se týče těch shitstormů.. je jich poslední dobou nějak moc.. poslední větší, který si pamatuji, byl při odchodu Lauren Faust, a ani tehdy to nebylo "na zabití" jako co se děje teď.. Samozřejmě, bráno dle tohoto serveru, nic není tak žhavé (teda doufejme), ale co se děje jinde.. to jsou fakt věci.. ale třeba to také myslí jen ze srandy.. a pouze to nafukují přidáváním různých peprných slovíček.. Nebo jsem prostě zaspal "moderní kulturu" internetu.. nevím..

Vždycky tu byly nesrovnalosti mezi fandy generací, ale nepamatuji si, že by na sebe G1 a G3 tak kydali hnůj (dělat si z části G3 legraci bylo celkem normální, ale vždycky se našel rozumný důvod).. možná to bylo jen tím, že fandom G1 se skládal převážně ze starších lidí, kteří prostě neměli potřebu za každé slovo dávat WTF a podobně, a fandom G3 se zatím skládal jen z menších dětí.. Pravda, začalo to už u New Born Cuties.. tam se shodli snad všichni Pinkiesmile Zkrátka bych byl radši, aby každá třetí odpověď u starších generací nemusela být "then why you are here if you don't like it?" nebo "but G1 isn't that bad"..

Už docela chápu, proč byl příchod FIM mezi částí staršího fandomu vítán ale příchod bronies ne..

Nebo to zkrátka beru moc vážně.. je fakt, že všeho moc škodí, tak by to třeba chtělo dát si pauzu.. od všeho..

(20.02.2013, 16:31)harodd Napsal(a): přirovnání haterů k západním spojencům ... : ))

Možná to tam chtěl dát pár smajlíků.. protože jsem nechtěl vytvářet spojitost, že by snad bronies byli nacisti (maximálně tak Al Kejda, ale rozhodli jsme se svobodně, ne? Pinkiesmile ). Asi to z toku mých myšlenek nebylo (a asi ani nebude) jasné, ale snad pochopíte, co chci říct (stručně a jasně: potřebuji se někde vybrečet, to je to!)

Ale když to vezmeš na druhou stranu, kdo byl ve válce ten hodný? Obyvatelé Německa, kteří z vlastní blbosti (a následkem hospodářské krize, která přišla víme odkud, že?) zvolili do čela Hitlera, nebo naši "kamarádi", co nás "prodali" v Mnichově? Nebo USA, které "bezdůvodně" pozavíralo Japonské občany do "koncentračních táborů"? Nacistické Německo je možná trochu silný příklad, ale lepší snad v historii ještě nebyl (nehledě na fakt, že MLP kolektoři (spojenci) se projednou spojili proti FIM - neříkám, že všichni, neříkám že ani většina, ale i minimum blbů stačí - když už jsme u toho Německa, hitlerovci, ač neměli většinu, dovedli dokonale paralizovat vládu). Stačí, když ten zbytek bude klidně sedět.. Jako, sakra, objevují se případy, kdy preFIM fandové nadávají na FIM, údajně ho vidět nechtějí, a to hlavně kvůli bronies? Hádat se o růžových ponících?????

Jako, věřím, že nikdo nedělá nic proto, že se mu líbí dělat špatnosti, ale protože z toho má nějaký zisk (je to podle jistého citátu, který si zrovna nemůžu vybavit). Proto nechápu, jaký zisk přináší nadávání si na netu? Adrenalin, možná?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - od Martin - 20.02.2013, 16:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)