Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé
#63
(20.02.2013, 17:39)harodd Napsal(a): ... no rozhodně byli západní spojenci "ti hodnější". Ono to nechtěně znělo, jako by hateři bojovali za dobrou věc, zatímco jakýkoli bronies a fanoušci starších sérii byli opravdu něco "fuj fuj". : )) Rainbowlaugh Oni také snad hateři a stoupenci straších G nepodnikají společné akce ... : )

Ne, já vím, že většina bronies je OK.. Např. zde na fóru jsem ještě vysloveně hatera nepotkal (to pro mne není někdo, kdo nemá rád poníky, ale kdo přispívá do G1 témat stylem DAFUQ a nic k tomu.. Napsat "nemám je rád protože to a to, jelikož to a to" není haterství).. A dělení bronies? Osobně vidím rozpor v názorech na Twilight, ale opravdu existuje část fandomu, pro kterou "skončil" (obrazně řečeno) seriál někde v druhé sérii kvůli změně "směru"? (opět jen řečnická otázka, netřeba odpovídat).

Že jsou extrémní hateři nejvíc vidět je právě bohužel to smutné, ale dá se s tím do jisté míry žít, jenže něco prostě už překročilo pro mne únosnou mez a ruply mi nervy Twilightoops Že jsou v G1 hateři FIM je také známo, ale nejvíc mne mrzí, když se na netu začnou objevovat nenávistné články od preFIM fanoušků, kteří jsou (nebo si to alespoň myslí) vyprovokováni něčím od FIM (ano, je to "boříte mi bábovičku", ale prostě jak má člověk k něčemu vztah, nenese to zrovna libě, že se mu do toho někdo strefuje.. bronies člověk pochopí, ale polooficiální dokument? Twilightoops ).

No, společné akce preFIM a haterů snad doufám nejsou, ale bojím se, aby to nebylo "nepřítel mého nepřítele je můj přítel".. i když si myslím, že hateři jedou po všech generacích, ale bronies jsou víc na ráně.. Pinkiesmile

Ale já bych už s dovolením o tomto tématu už nemluvil. Omlouvám se.. Od teď se pokusím už neřešit (alespoň zde) nic na téma hateři..

(20.02.2013, 17:37)Bublushka Napsal(a): Ale co je to sranda Pinkiegasp Rainbowlaugh. Na MLP:FIM to nemá, ani z hodně vleký dálky Twilightoops.. ale jsou o mnoho horší pohádky a tohle i docela jde Coolphoto Twilightsmile...i když v telce bych to asi brzo přepla Rainbowlaugh Pinkiesick

Musím uznat, že díky všem těm bronies a reakčním videím k tomu začínám být také kritický, hlavně co se týče dabingu u prvního speciálu (škoda).. ale na druhou stranu FIM u mne také v oblibě zrovna dvakrát neroste.. No, třeba bych se měl zamyslet, zda netrávím s poníky až příliš mnoho času (3 hodiny denně je asi moc), že mi to leze na mozek.. Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - od Martin - 21.02.2013, 09:21

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)