Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé
#65
No v podstate súhlasím zo Xeelee-im plus pripájam že podľa mojho názoru 90% Bronies sa moc nestarajú do starších generácii... Proste ani nehajtujú ale ani nepozerajú možno na výnimku G-3 a G-3,5 (alebo ako si to chcete číslovať neviem :/ ) na ktorú existuje hromada paródii a výsmešných videií ale napr. na konkrétnu G-1 existuje len zopár reakčných videii ale inak si nemyslím že sa to nejak veľmi rieši... A veci typu spojme sa proti haterom mi prídu troška smiešne a pritiahnuté za vlasy (no offense) Ale my niesme vo vojne Rainbowlaugh A haterov sa nezbavíš, každý fandom ich má (možno nie v tak veľkej miere ale má) a každý fandom je aj istým spôsobom rozdelený, ale nieje to nič vážne. Je to úplne normálne každý človek má svoj názor a každý človek je iný či už sa jedná o favorit pony, shitstormy, alicornizácie, EqGirls, G1, G3 atd...


"Vždycky tu byly nesrovnalosti mezi fandy generací, ale nepamatuji si, že by na sebe G1 a G3 tak kydali hnůj (dělat si z části G3 legraci bylo celkem normální, ale vždycky se našel rozumný důvod).. možná to bylo jen tím, že fandom G1 se skládal převážně ze starších lidí, kteří prostě neměli potřebu za každé slovo dávat WTF a podobně, a fandom G3 se zatím skládal jen z menších dětí...

Možno to bolo aj tým že v tých dobách bol internet ešte len v plienkach ? Nemyslíš že by to mohlo byť skôr tým ? Ajsmug Haterstvo a trolling sa vyvinul do tak veľkej podoby práve tu (4chan, youtube, reddit atd...) Na veku podľa mňa záleží minimálne ak si vezmeš že práve na 4chan chodia starší ľudia často vysoko vzdelaný ktory sa formou trollingu často ventilujú...

Nebo USA, které "bezdůvodně" pozavíralo Japonské občany do "koncentračních táborů"? Tak... o tom by sa dalo dlhšie baviť... Hlavne Čínania by ktomu mali čo povedať... Pinkiesmile
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - od ZoidySVK - 11.03.2013, 18:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)