Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé
#66
Už na to nechci moc reagovat, takže jen stručně:

- výslovně jsem neuváděl, že se máme spojovat proti haterům (možná je to jen můj dojem, ale 90% haterských komentářů u preFIM poníků není od lidí mimo MLP/Bronies komunitu Twilightoops ).. Jen jsem uvedl, že mi vadí, že bronies hatují předchozí generace (a platí to samozřejmě i opačně).. Ano, hádat se a debatovat v rámci fandomu ano, ale urážet se? (pak se mi ale nemůžete divit, že mi přijde povrchní, když spoustě bronies vadí, že jejich lásku někdo hatuje, a pak dělají to samé Ajsmug )

- ano, jak jsem řekl, většiny bronies (českých, ale myslím, že se to dá v jisté míře vztáhnout i na část zahraničí) se to netýká.. bohužel ti nejsou moc vidět.. a vždycky, když se strhne někde preFIM hate, tak se tam jen málokdy objeví slušný komentář.. i když, občas se to mění..

Přiznám se, že jsem zatím na moc parodií nebo výsměšných videí nikde nenarazil.. a i kdyby ano, nebral bych je jako haterský útok.. už to, že si s tím dal autor práci svědčí o jeho úrovni..

- to, že se haterů nezbavím, o tom bych polemizoval.. ubývá jich jak na straně normálních lidí (tedy lidí, kteří původně vší silou brojili proti FIM.. nebo možná jen proti bronies, nevím.. tak spousta z nich to přinejmenším už jen přehlíží), tak na straně tak zvaných bronies (pravým bronies bych je asi nenazval).. Asi logicky nechodíte moc na stránky s G3, ale mě dělá větší radost sledovat, jak spousta lidí přichází G3 na chuť, včetně bývalých haterů (i když i sem tam tam někdo vlítne WTF, ale dost často je uzemněn ostatními, což ještě před nedávnem nebývalo zvykem) než s čím přijde FIM.. Ajsmug Možná nevyhrajeme, ale určitě nikdo neprohraje Rainbowlaugh Nemusí mít všichni preFIM generace rádi, ale budu rád, když se jejich projevy omezí na slušné miminum (je fakt, že v tomto případě asi nejde ani tak o to, zda je člověk brony nebo hater, ale spíš to svědčí o jeho společenské výchově).

Příklad USA jsem uvedl hlavně proto, že si podle názorů některých hraje na mírotvůrce (nejsem až takový pesimista a konspirátor, ale některé jejich názory jsou mi přinejmenším k smíchu.. např. teď to zakazování půllitrových kelímků.. ale jiný kraj, jiný mrav), tak více méně jen tak (proto ty uvozovky - byla přeci válka) nahnalo občany USA japonské národnosti do izolace, a nechovalo se k nim zrovna slušně, jak by měli - asi jako kdybychom my vyhlásili válku Slovensku, a šmahem bychom všechny Slováky u nás zavřeli do vězení a kdyby jich pár umřelo, no co, je válka, ne.. co na tom, že tu žili X let.. vlastně ani nemusím chodit daleko, také jsme se na konci války svezli ve víru emocí a mezi jinými vyhostili nebo dokonce zabili spoustu nevinných Němců). Od Číny by se to dalo jaksi čekat, ne?

Nemyslím si, že by Internet byl v roce 2004 v plenkách (i když You Tube vzniklo o něco později).. Podle mne byl už čile využíván na chatování minimálně od roku 1999, kdy jsem se na něm ukázal poprvé.. A nestalo se, že když jsem chtěl informace o G3, tak jsem se musel prodírat balastem.. Ano, takový je internet.. ale nevím, zda postoj "úroveň vyjádřování na internetu se řítí do žumpy, tak si prostě sedneme a mávneme nad tím rukou, protože to tak je" je ten správný (a nezlobte se na mne, ale připadá mi, že to je Vaše odpověď). Trolling mi vůbec nevadí, i když tady na fóru se s ním moc nesetkávám, ale vadí mi výslovně hateři bez argumentů.. konec konců, i na tomto fóru bylo již dost banů právě za vyjadřování.. a pokud vaše "love and tolerate" funguje takto (nic proti tomu, jistá regulace být musí), tak nevím, proč je můj názor, že mi vadí nadávky na G3 v místech určených k debatě nebo sledování G3, považován za něco extrémního?

Jinak na 4chan nebo Reddit vůbec nechodím, takže nemohu posoudit úroveň..

No dobře, ten krátký odstaveček asi nebyla moc úvaha, ale část jejího popisu "Úvaha je ovlivněna úrovní myšlení, zkušenostmi a názorem autora" by se použít dal...

EDIT: Odpověď na Yahoo na otázku "Proč lidé nenávidí bronies".. když si to pročtete a zamyslíte se nad tím, pochopíte.. z mého pohledu je samozřejmě nejvíc zajímavá ta nejdelší odpověď, protože je z pohledu Big Brothers (fandové MLP před rokem 2010) a týká se ztv. rabid bronies:
http://answers.yahoo.com/question/index?...429AAyf5gT
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Výlet do pre-FIM historie nejen pro otrlé - od Martin - 12.03.2013, 11:17

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)