Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát
#12
Mno RJ45tka je super vec, tez jsem ji hodne vyuzival, napriklad kdyz clovek potreboval neco premerit tak to melo idealni pruznost nez rolovaci metr (treba pro pasek do kalhot Rainbowlaugh )

Tez pokud se vam podari vytrhnou ze dveri komplet klika a nic jineho nezbyva, tak ho obvazat okolo te diry a dveri a mate novou kliku Rainbowlaugh

Dobra kuriozita je u jedne z nejvetsich bank na teto planete kde bezne probihaji prevodi sta-miliard dolaru, tak maji super secret mistnost s primarnim operacnim terminalem, vsude kamery atd... a klic od ni visi vedle na hrebiku, aby si ho mohla uklizecka brat kdyz tam jde jednou za cas utrit prach... (Ano, je to v USA).

Taky za mlada kdyz jsme meli prvni "proper" PC (AMD K6 266MHz), tak kdyz rodice odjeli a mi s bratrem nesmeli hrat, tak zhruba pul hodky pred tim co jsme dohrali jsme vetrali a deskama se snazili vychladit monitor aby nezjistili ze byl zahraty.. dobra posilka Raritywink

Horsi bylo kdyz mi jednou proletel 230v kolem/dotekove k ruce, kdy jsem zapojoval v PC herne jeden pocitac.. nechtel naskocit, vse vypadalo fyzicky v poradku, tak jsem zkusil jinou zasuvku a BOOOM, sleha, velky modry jiskry a napajeni v pocitaci doslova vybuchlo v 1.5m nepruhledny temne cerny mrak.. mno pote jsem se pul dne klepal ale jinak dobry, reklamace byla uznana Twilightsmile

Mno dale.. University of Luton/Bedfordshire v Anglii.. prijdu do tridy do IT laboratori.. tam nejaci "kamaradi z dalneho vychodu" (pisecni lide) a na univerzitni level proste na ferovku prisli do tridy.. a koukali na ty stroje.. a zeptali se jak se to zapina.. Mno nase groupa "vychodnanu" (madar, polaci, ja) jsme jen na ne koukali jako jestli to je vtip ci ne... nebyl.





Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kuriozity v oboru IT - aneb tam, kde zůstavá rozum stát - od Melgarh - 28.01.2013, 22:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)