Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons!
#28
(14.07.2013, 17:42)pidi Napsal(a): Aj, nějak jsem nezapočítal ten první den (opraveno, díky) Pinkiesmile
Jinak za tyhle peníze taky myslím že super, i tu snídani bych zvážil. Pokud je to formou švédských stolů, může se člověk napakovat na celý den (ono na conech stejně není čas jíst Rainbowlaugh).

Nevím jak to funguje, ale pokud je možnost stejně jako v YouthHotelu na Gala nechat v den odhlášení bágly někde na recepci, tak by to bylo úplně awesome. Protože bychom taky mohli ještě nějakou tu procházku stihnout.

Ve vsech hotelech co jsem kdy byl je tato moznost, nekde na to maji i specializovane mistnosti se zamkem, jinde ti reknou at to proste hodis do relax zony (napr. ted naposledy na Corfu ve 4* hotelu.. docela WTF) ale podrzej to tam. Hlavne si vzit cestovni zavazadlo ssebou a vzdy mit u sebe pas+zalozni pas (obcanku) a to same s kartami platebnimi pro pripad provaru.

Jinak s tim litanim.. po 250+ letovych hodinach jsem si ted uzil svoji vlastni prvni zdravotni nouzi Rainbowlaugh Takze povinne pred kazdym vzletem a pristavacim manevrem nafasovat zvykacky a bonbony! =)

Jinak vedle toho hotelu je McDonalds a jine nestravitelne obcerstveni ale take Carrefour, takze cerstvy ovoce, zel, zraso maso sadlo laso atd..

Kdy budete mit moznost (financni) zacit bookovat letenky/hotel/vstupenky?
A kdo vubec tedy ma chut jet krom Pidiho a Jamise, jeste nejaci dalsi "dobrovolnici"? Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - od Sójový lecitin - 12.07.2013, 14:30
RE: BronyDays 2013 - Draw me like one of your French cons! - od Melgarh - 14.07.2013, 20:23

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)