Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla pro formátování textu
#45
Tak jsem přečetl celé téma a všechny komentáře. Páni, to je zas informací najednou v poslední době.

Zaprvé bych chtěl poděkovat Aidrien, která si s tím dala tu práci a sepsala to. Velice si cením lidí, kteří nad tím nechají čas a pomůžou tím ostatním. Opravdu jsem se zas něco naučil. Polovinu věcí již používám, ale některá pravidla, která jsou zde uvedená, začnu hned ve svých dílech dodržovat. Vizuální stránka díla je pro mě celkem velkou prioritou. Jde o to, aby se to i čtenářovi líbilo a měl ze čtení svým způsobem radost. Když se to hezky a lehce čte, čte se to samo a je z toho tak dvojnásobně krásný zážitek! Pinkiesmile

Zadruhé bych chtěl poděkovat i ostatním, kteří ve svých komentářích občas také sdělili zajímavé informace, co se formátování týče.

Sám mám teď momentálně psaní rozděleno do dvou částí. Učit se psát a psát. Opravdu je o ničem napsat sebehezčí příběh, když to bude naflákaný text bez odstavců, špatně použitá přímá řeč (s tou teď svádím boj), nebo střídání poetického vyprávění s technickým popisem (což je taky můj velký problém). Je to jak matika. Pokud tomu člověk chce rozumět a dělat to dobře, měl by si to "nabouchat" do hlavy a umět to používat. Pinkiesmile
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Pravidla pro formátování textu - od Lumík - 27.01.2014, 12:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)