Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Nelituji času, peněz, ani bolavývh nohou. Denní "procházka" ve skupince s a10 a Flutterianem, plus jakýmikoliv jinými týmy, které jsme po cestě potkali, byla prostě skvělá. Poznali jsme jednak kus Prahy, tak kus sebe navzájem Twilightsmile. Připomínky bych jistě měl, ale nejspiš se budu opakovat po ostatních. Mohlo to být trochu kratší. Pak jsou to věci, se kterými se moc dělat nedá (ať text pořadatelé kontrolují kolikrát chtějí, stejně se najdou lidi, včetně mne, kteří by dokázali některé instrukce pochopit třemi různými způsoby). Alespoň jsme nabrali zkušenosti do něčeho dalšího podobného.

Také jsem rád viděl tváře známé i neznámé na místě srazu samotného, a ačkoliv mám stále problémy se začínáním úplně nové konverzace, v navazování a pokračování takový problém nemám.

Jen doufám, že ty moje muffiny, které zapadly v organizačním šumu, jste si nakonec vybalili a rozdělili. Jestli je dostanu nazpátek, až se za vámí zase někdy přijedu podívat (předběžně odhaduji půlku listopadu), tak je nebudu moct vzít, protože v té době se z nich určitě vyvine biologická zbraň, na kterou nebudu mít povolení Rainbowlaugh

Fotky, z těch pár momentů, když jsem si vzpomněl, že to by stálo za fotku, když jsem u sebe foťák měl, a když jsem ho stihl včas vytáhnout.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Quint-t-W - 20.10.2013, 19:19
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)