Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste se dostali k této stránce ?
#64
Nom, heh tak tedy začnu jako první z toho jak jsem se dostal k poníkum pak budu pokračovat, Jednoho dne když jsem měl zapnutej Steam a surfoval jsem po FB, Víděl jsem Jak mi vyskakovalo okínko : (nějaké jméno) právě ve hře Garry's Mod, vijelo mi to asi 10 krát ale vždy to byl někdo jinej, tak jsem se zeptal jednoho kdo tam hrál (narazil jsem na admina Rainbowlaugh ) Zjistil jsem Že jsou na soukromém serveru,a zeptal se mě jestli bych nechtěl hrát s nima. Tak on mi dal tu hru a já jsem se za nima připojil, Při vybírání postavy jsem si všiml Poníků, zkusil jsem si Fluttershy, Byla Strašně Roztomilá Rainbowkiss, tak jsem si jí nechal, Po pár dnech hraní jsem si řekl že by nebylo špatné se kouknout na seriál, Narazil jsem na smusovi parodie, oblíbil jsem si je, pak jsem Začal sledovat Originál, První série, druhá ,třetí.Při letních prázdninách jsem se nudil, všichni kamarádi za Prahou,Tak jsem si řekl jestli není nějaká Česká brony komunita, Začal jsem googlovat a našel jsem tuhle stránku. Toď vše Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - od MBite - 09.10.2013, 06:01
RE: Jak jste se dostali k této stránce ? - od Miku Veverka - 25.12.2013, 13:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)