Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
(10.12.2013, 05:29)Fingusa Napsal(a): Moje reakce když jsem si tohle dneska ráno přečetl:

*Tře si oči po probuzení*
*Mrkne na notebook do prohlížeče*
"Tak se jdeme podívat jestli tu je nějaká milá duše, co by na mě v neděli počkala."
*Vidí info o sobotní pre-párty*
*Nevěřícný výraz*
"Oh, come on!"
*Následný retardovaný smích a opakování NO*

Proč se tohle oznámilo 4 dny před akcí? Jak mám takhle rychle sehnat přespání u někoho kdo bude na pre-párty? Jak se tam mám dostat? Vyšel bych s penězma? F*ck, tohle je seriozní nadělení a komplikovanost, cause, já celkem nechci tu pre-párty vynechat...

Mrak + Ferraripony: A byli byste kluci kdyžtak ochotní počkat třeba na tom Andělu? Bychom mohli jet jako taková mini grupa.

Také se ptám jestli je tu někdo kdo jde na sobotní akci a zároveň by byl ochotný mě nechat u něj přespat a zároveň pokud možno jde na nedělní akci... hell, tohle neprojde.

Ke me se 12 lidi pri Tuli-Tuli vejde na podlahu v pohode, dal jsem jen 10 aby to bylo komfortni ale byt pojme vsechny.

Naboucham zase lidi ke me na prespani snad behem dneska a bude to =)
Trochu vice veci nez jsme cekal se mi seslo v seznamu TO-DO tak se omlouvam za neaktivnost, dneska jeste dopisu tez prisle platby predem za sraz Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 22.11.2013, 01:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Melgarh - 10.12.2013, 09:12
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 11.12.2013, 09:16
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 14.12.2013, 12:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 15.12.2013, 19:30
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 16.12.2013, 01:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)