Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 4: Daring Don't
#1
Datum: 7. 12. 2013

EQD link: http://www.equestriadaily.com/2013/12/da...s-and.html

Epizoda na Dailymotion:

(Nahrál Foxtrot, titulky jsou od LunoOndry a Krawika (zatím v ALPHA verzi)
Meow?
Odpovědět
#2
Kto robí titulky ?Twilightblush
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
#3
Další epizoda je taktéž kvalitní! Už si jí vychutnávám potřetí a pociťuji depresi, že zase musím týden čekat na dalšíRainbowlaugh
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
#4
Epizoda skvělá, není moc co dodat. Nedabuje náhodou Ashleigh Ball i Daring Do?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
#5
Super epizoda, líbilo se mi, jak nazačátku Dashie odráží fandom při čekání na novou sérii. Akorát byla docela dobře vidět, jak si animáoři usnadňovali práci při scénách s DD a RD, často tam byla naprosto stejná animace, akorát občas zrcadlená a recolor.
Odpovědět
#6
UT rip 720p na ulozto.
http://uloz.to/xGXtCJwJ/my-little-pony-s04e04-720p-mp4
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#7
Super díl Pinkiehappy akorát budu muset čekat týden na další....
Odpovědět
#8
Epizoda takova pocitove dobra ale v zaludku zvlastni. Necekal bych ze by RD byla tak, eh, nemotorna.

Taky dobra reference na Phoenix Wright - OBJECTION! Pinkiehappy

Hlavne je zajimave ze Hasbro souhlasi s takovym velkym mnozstvim zaporaku co se rodi v S4, to otevira nove moznosti v Equestrii a jeji historii a deji =)

Ale porad zadna pisnicka.. je pravda ze S4 ma plnych 26 epizod.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#9
Jedno nechápu.
Jak to, že Twilight, i když je princezna, nezná tak důležité protivníky, jako je Ahuizotl, který se snažil na celou Equestrii uvrhnout věčné horko?
Co kdyby nebyla žádná Daring Doo? Co by dělali potom? Celestie přeci Twilight už na žádné výpravy vysílat nemá, pouze jí radí a jinak by si Twilight tyto věci měla zjišťovat sama...

A vůbec by mohla Twilight vědět, že Daring Doo je skutečná. Neříkejte mi, že Celestie nezná poníka, který už několikrát patrně zachránil Equestrii... A pokud ji zná Celestie, tak by to logicky mohla říct i Twilight, že je skutečná. Twilight je přeci princezna a má právo vědět stejné informace jako Celestie.


A další věcí je, že když tam nastoupila Twilight a celá Mane6, tak Daring Doo ani ti nepřátelé nikdy neprojevili, že by vůbec věděli o koho jde.
To mi chcete říct, že ti nepřátelé a dokonce ani Daring Doo, neznají Mane6, poníky, kteří symbolizují Elementy harmonie, což jsou ty nejsilnější věci v celé Equestrii? Neznají poníky, kteří už několikrát zachránili celou Equestrii a jsou vyobrazeni na vitrážích v Canterlotu?

Dobře, řekněme, že Mane6 představující Elementy harmonie nemusejí znát.
Ale co princezna Twilight Sparkle? Twilight je jedna ze čtyřech alicornů a jedna ze tří hlavních vládkyň nad celou Equestrií. To mi chcete říct, že ji neznají?

Zdá se mi, že všichni v té epizodě jsou docela ignoranti, když neznají tak důležité věci...
Odpovědět
#10
[Obrázek: rainbow_dash_and_the_ring_of_destiny_by_...6x2hjv.jpg]

Tenhle díl se mi opravdu moc líbil, nějak nevím co k tomu dodat, pořád mám v sobě moc pozitivních emocí.

Foxtrot ->
Hrdinové a padouši většinou neřeší "zbytečnosti" jako kdo jim vládne a kdo zachraňuje svět Ajsmug
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)