Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
(23.07.2014, 09:11)Rini Napsal(a): Mě se ty poslední díly líbí. Některým z vás možná ne a máte k ději výtky. Mě je to jedno, že jsou tam určité chyby, prostě se mi to líbí.Twilightsmile

Když si projdeš hodnocení epizod tady, tak zjistíš, že ho ve většině případů nemá smysl číst, protože je spousta z nich podaná stylem "já to vidím takhle a vy byste to tak měli vidět taky". Většina těch námitek v hodnocení epizod je zaměřená na jeden z mnoha možných scénářů, který hodnotitelé často vidí jako jediný možný/správný a budou se do krve hádat, že to je tak a nemůže to být jinak -> po určité době ztráta času, pokud v tom šťourání nenajdeš zalíbení Pinkiesmile Mě rozebírání taky baví, ale jiným způsobem, než se vede tady.


Jiný pohled na jednu zde diskutovanou otázku: Proč Twi nemohla Tireka vyřídit snadno, protože měla magii všech známých princezen dohromady? Proč ho třeba nevyřídily všechny spolu... Nejspíš věděly, co je zač (to je v díle explicitně zmíněno), takže si patrně dovedly představit, co by se stalo. Navíc když bylo před soubojem vidět, jak má Twi problémy s ovládáním magie (bylo toho na ní evidentně moc), tak je poměrně jasné, že neměla skill na to použít veškerou svoji magii v plném rozsahu ve svůj prospěch.

(23.07.2014, 11:56)Martin Napsal(a): Jenže nám se to právě líbí Ajsmug

Není "my" jako "my" Rainbowlaugh akorát ti, kteří tenhle styl rozebírání epizod nevyznávají sem už prostě nepíšou (anžto třeba nemají tu potřebu se s někým tímhle způsobem dohadovat).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Jamis - 23.07.2014, 13:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)