Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Líbíl by se vám film/seriál v CGI/3D?
#29
Musíme si ale položit otázku, jestli toužíme zrovna po takovéto (3D) podobě původního (Hasbro, prostě autorského) seriálu. Asi tak.

Ale jinak co jsem chtěl říct a nestihl jsem to, protože mi docházel čas a nestačil jsem si to sesumírovat v hlavě...
Hasbro by nemělo přebírat jiná studia, ale vytvořit vlastní školu. Koneckonců zdroje jsou. Na světě jsou tisíce talentovaných fanoušků, kteří tvoří pro komunitu a přestože to dělají nezištně, spousta z nich po večerech vzhlíží ke hvězdám a potajmu doufá.
Místo toho Hasbro pokukuje po jiné producentské značce a hlavně po jejím portfoliu. Dle mého názoru by poté následovalo rozmělnění investičního záměru a co si budeme povídat, rozvoji MLP by to dvakrát nepomohlo.
A teď si zkuste představit, že jste finanční ředitel v Hasbru a máte před sebou dvě figurky: Twilight Sparkle a Bezzubku. V šuplíku máte navíc milion dolarů, který můžete nasypat na jednu nebo druhou hromadu. Která značka je silnější? Který milion vynese víc?
Ten, co je investovaný do výnosného celovečerního trháku spojeného s rodinnou zábavou a následným prodejem hraček a školních aktovek celé generaci, nebo do seriálu, který si lidi budou akorát tak stahovat s vystříhanými reklamami z torrentů a fanoušci se zavděčí maximálně tak nákupem blindbagů?
Samozřejmě, vyháním to trochu do extrému, ale je v tom podstata věci. Když chcete do něčeho investovat, musíte někde ubrat a to víte, že nákup Dreamworks není investice, která se splatí za dva roky. MLP to samozřejmě nezničí, ale znatelně to zpomalí rozvoj značky a generační obměnu. Mě osobně se zdá, že kromě drobných výstřelků MLP zraje jako víno a má na to dostat se dál. Nepotřebuje k tomu 3D a kouzla od Dreamworks. Vůbec by mu neškodil kabátek kvalitou srovnatelný i s druhou Fantasií (i když pravda je, že to by bylo hodně drahé). Tohle přitom dokáže zajistit právě jen vlastní škola grafiky, která animaci dokáže vdechnout život.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Líbíl by se vám film/seriál v CGI/3D? - od Elevea - 02.12.2014, 19:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)