Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Friendship Games
WARNING! Spoiler button obsahuje zhodnocení a VELKÉ SPOILERY! (takže pro tapatalk, NEČÍST!)
To...bylo...tak...neuvěřitelně...úžasný!
Ten film mě nezklamal ani ve chvíli, kdy sem si myslel, že zklamal (rychle to napravil).
Nestihl jsem úplný začátek, ale i tak:
Laboratoř Twilight... hej, všichni máme svůj "nerd" koutek.
První song: "More that's out there". No, slyšel jsem lepší.
Ředitelka crystalový školy je od prvního pohledu svině. Takhle obchodovat, to se nedělá!
LOUD MUSIC! djpon3
Vysání Rarity. Ok, to zavání průšvihem.
Celestiino "Never mind" po pinkieně proslovu mě dostalo.
Vysání portálu? Ou sh*t Applejackunsure
Pinkie přece nepřinese na party pravý party kanóny, že ne? Dobrý, zatim ne... TY VO*E ONA JE TAM FAKT MÁ!  Pinkiegasp
Aktivace portálu za hledištěm... sem jedinej, kdo tam vyděl jeskyni s tree of harmony?
Ředitelka je chladnokrevná mrcha, co všechno kazí. Kdybych tam byl, když přerušila kalbu, už by měla rajče v ksichtě.
Song Academika se mi líbil ze všech nejvíc už při stáhnutí před pár dny. Musim se s někym domluvit a zpívat to jako duet na karaoke!  Rainbowkiss (beru si shadowbolts)
Dort od Pinkie s Monou Lisou mě dostal. Věděl jsem, že dobře peče, ale tohle? Rainbowkiss
Friendship is magic! Twilightblush
Spike začal mluvit! Nejdřív sem si myslel, že si prohodil mysl s "dračím" spikem, ale tohle pobavilo Rainbowlaugh
Trojboj pobavil a... nadchnul. Boj s rostlinami z Everfree? Awesome!
Ta ředitelka je horší než Diamond Tiara a moje němčinářka dohromady. Vydírat, jen aby SOBĚ neztratila reputaci ohledně her s jinou školou? Realy niga? Ale song je skvělej!
Twilight je pohlcována koulí čisté magie. Průser incoming!
Badass Twilight s magií, která zároveň vypadá dobře i jako člověk? DEEEEAM!
Trhání reality a propadávání studentů do Equestrie? Hasbro, ty mi špehuješ tajná přání, že jo?
Sunset find magic. Sunset evolved in supersunset!
Přemožení BadTwilight sem si představoval trochu víc... cool. Tohle bylo dobrý, ale mohlo bejt mnohem lepší.
Spike furt mluví! YAY Flutterryay
začínaj titulky a já si říkám: sakra, mnou nejvíc představovaná věc, kontak pony a human verze někoho se nesplnilo. *lusk* [spoiler: Pardon za spoždění, měla jsem hodně starostí ohledně cestování časem. ] já: https://36.media.tumblr.com/9537bbc3c8ea....jpg?w=580  Pinkiegasp

Do háje, tohle je přesně to, na co jsem tak dlouho čekal! 420/69 IGN. Tenhle styl požaduju do dalšího dílu! většinu času sem se smál, nebo seděl s otevřenou hubou.  Rainbowlaugh



Otázka pro ty, co už FG viděli: [spoiler: Objevil se tam song "Dance magic"? Čekal jsem na něj, ale neslyšel sem ho tam. Byl na začátku (takže sem ho nestihl), nebo byl vyškrtnutej? Rainbowhuh ]
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls: Friendship Games - od dinopony - 26.09.2015, 23:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)