Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Friendship Games
Tak jsem se na to taky podíval Twilightsmile
První třetinu filmu jsem vážně uvažoval nad oním hodnocením 55%, protože se nic nedělo, Pinkie nebyla vtipná (ve scénách, kde říkala 'vtipné' věci) a celkově to kolísalo. Potom už se to jen zlepšovalo, na konci jsem čekal vyvrcholení s poníky, double Twilight atd. a nic, škoda Rainbowlaugh Konec nebyl z nejlepších, ale sám bych moc nevěděl, jak to ukončit. Takže nakonec dobrý, no Pinkiesmile

+Narážky, např. Spike! Spiiiike!, věčný friendzone Flash Sentryho a pár dalších
+PÍSNIČKY. Danieli, jsi vážně frajer. Od intra až po konec byla hudba vážně excelentní, jediný škobrtnutí bylo, když Twilight zpívala o tom, jak je nejlepší a nejchytřejší, tam se to až moc nápadně podovalo Let it go z Frozen, jak animací, tak písničkou Rainbowlaugh
+Na konci jsem se strašně chechtal tomu, jak 'Twilight způsobuje největší Plot holes' Rainbowlaugh Což je pravda jen napůl, Plot hoes byly nejen u Twilight Twilightsmile

Dal bych tomu tak 75%, za písničky a skvělou animaci, ale chyběl hype. Než se dovyvrcholilo napětí, byl konec. A žádní poníci :,(

Ode mě vše.

Edit: Ještě jsem si vzpomněl na pár věcí Rainbowlaugh Všechna zvířátka, v čele se Spikem a Angelem, byla strašně roztomilá Flutterryay Nevím, jak se jim to povedlo, ale povedlo se to dobře.
Ředitelka 'té druhé' školy byla první půlku skvělá a sympatická záporačka. To na konci zmizelo Twilightoops
A na Twilight mě vytáčela jen jediná věc, JEJÍ BOTY! Ty byly fakt ošklivé Rainbowlaugh Nemůžu si pomoct Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls: Friendship Games - od Minetex - 08.10.2015, 18:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)