Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Friendship Games
Tak, je čas na súhrn mojich všeobecných pocitov a dojmov z Friendship Games:
Celkovo sa mi film páčil, aj keď príbeh bol trochu lineárny (v porovnaní s Rainbow Rocks, ktoré aj mnohí zahraniční bronies hodnotia ako najlepšie EQG). Pesničky dokopy 4 (aj s introm), z ktorých mi najviac zapasovala ACADECA (proste to malo taký najlepší beat, hoof up for Daniel Ingram). Twilight pátrajúca po mágii na CHS a neskôr vysávajúca mágiu z Mane 5 (keďže boli nekompletné), ktorú chcela Cinch napokon zneužiť na výhru v hrách. A napokon krásny happy end, kde sa študenti oboch škôl napokon dali dokopy ako spoloční víťazi... Tak sladké, až mám zvýšený cukor Rainbowlaugh Epický súboj medzi Sunset a Twilight opomeniem, lebo mi neprišiel až tak epický ako súboj so sirénami z EGRR. Navyše "záporáka", ktorého si tentoraz zahrala samotná Twilight neporazila ani mágia (ako v EQG), ani hudba (ako v EQG:RR), ale Spikove nevinné super-ultra-cute psie oči (doslova), čo doteraz mnohí referujú vo svojich reakčných videách v humornom kontexte. Takže celkovo hodnotím film tak 5 z 10, nakoľko mi už nepripadal až tak dejovo pestrý ako Rainbow Rocks (proste to mi pripadá lepšie ako ktorékoľvek iné EQG).
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls: Friendship Games - od Jerry Heartlead - 22.12.2015, 14:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)