Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP Info - český informační portál
#3
Věk: 22 let
Komunikace nejlépe přes Mumble.

Již dříve jsem uvažoval o tom, že bych se přidal, dokonce jsme si i psali, ale pak jsem od toho upustil, také z toho důvodu, že bych se tehdy tomu nemohl věnovat na plno, kvůli škole a tak, ale teď už by s tím nebyl problém.

Co se týče toho s čím bych mohl pomoci, tak to jsou hlavně články jako jsou třeba ty denní přehledy, dále také s přidaváním videí na YT a, co mě ještě napadlo, že by nebylo vůbec špatné zavést je něco na způsob Drawfriend stuff, co je na EQD. Kde by nám uživatelé posílali své výtvory a my bychom je pak zveřejnily jako formu takového ocenění. Navíc je to, alespoň dle mého skromného názoru, dobrá forma jak mohou uživatelé zviditelnit svoji tvorbu a je to také skvělý způsob prezentace tvorby naši komunity. Ne každý třebá chodí na fórum a někdy je také pravda, že to tam zapadne, což je dle mě velká škoda. No a web je proto to pravé místo. Postupně by jsme to také mohly rozšířit na videa a hudbu. A nakonec, jak jsem již psal v jiném vlákně, bych mohl pomoct také s titulky (korektura, časovaní). To je asi vše s čím bych mohl pomoct. Ale našlo by se určitě ještě něco, jen mě to v tuto chvíli nenapadá. Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: MLP Info - od Foxtrot - 05.03.2015, 22:51
RE: MLP Info - od sc@lix - 05.03.2015, 23:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)