Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd?
#4
Z tohoto tématu doufám pochytím hodně nových vegetariánských receptů Ajsmug

- Nejdřív by bylo potřeba doplnit odpovídající nábytek. Židle by nemusely být úplně pohodlné

- Koho pozvat? V reálu by hodně záleželo na okolnostech. Pozvat jen tak někoho jen proto, že jsem ho viděl na obrazovce, by mi připadalo divné. Každopádně se určitě najdou i background postavy, kterým bych rád dal najevo, že pro nás hodně znamenají.
Těžko bych asi zvládl nějaký hodně noblesní oběd, takže to by výběr trochu omezilo, ačkoliv by to hodně poníkům nevadilo, nebo by to jen uvítali.

- Polévky jsou jednoduché. Pórková, kmínová, kvasnicová, vajíčková (vejce pokud vím nevadí, těžko by bez nich tolik pekli). A nezapomínejme na luštěniny. Asi bych vybral hlavně podle toho, jaké suroviny bych měl k dispozici.
Jo, jsem prostě tak nerozhodný.

- K hlavnímu chodu bych se rozmýšlel mezi špagetami se špenátem, nebo květákem po římsku, což jsou dvě taková opravdu "obědová" jídla, která zasytí a která docela dobře umím. Dost zásadní otázka je, jestli něco pro nás jedlého je pro ně jedovaté. Ale podle seriálu by neměl být problém ani s jedním.

- K pití bych jim dal na výběr mezi minerálkami či šťávou. A tim nemyslím ty krabicové džusy, dá se sehnat opravdu mošt ve skle z různých druhů (nejen) ovoce. Velice dobrá je směs jablko + mrkev.

- Nesmíme zapomínat na případný zákusek, třeba takové klasické české bábovky jsem si v seriálu nevšiml Pinkiesmile Věřím, že třeba Pinkie Pie by se určitě hned sháněla po receptu.

- Co potom? Plán by samozřejmě závisel na tom, koho bych očekával, ale určitě něco zábavného (třeba vysekávání Dash nebo Derpy z pokuty za ohrožení letového provozu).
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Co byste uvařili poníkům, kdyby k Vám přišli na oběd? - od Quint-t-W - 26.04.2015, 19:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)