Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DerpFest 2017- Moscow, Russia, 4-5 November 2017
#16
Protože z velkých plánů některých, kteří tuhle cestu chtěli organizovat patrně sešlo a dochází nám čas, tak holt vlastními silami - tedy trochu konkrétněji za mě.

Termín: zatím uvažuju to, co navrhoval Krajkhour, tedy čtvrtek 2.11 přílet, úterý 7.11. odlet

Doprava: Aeroflot je fajn cenama, ale odlet v 0:50 je dost vražednej na to, aby zabil následující den (když vezmu v úvahu časový posun)

Zatím se mi jako nejrozumnější jeví toto:

[Obrázek: wHJ65mA.png]

Ubytování: po dobu conu beru určitě v hotelu, kde se con koná (protože cosplay) - mimo con klidně jinde, ale nechci se stěhovat dvakrát, což zatím znamená že bych zůstal na jednom místě.

Vega Izmaylovo Otel' i Kongress-Tsentr (hotel, kde se koná con) - dvoulůžkové pokoje, cena cca 400 Kč osoba/noc, ale noc ze čtvrtka na pátek je dvojnásobná (nepočítaje v to případnou slevu z lístku na con - viz. dál). V pátek je "LARP" a stěhovat se v ten den mi za to prostě nestojí. Pokud budeme uvažovat ubytování po celou dobu v tomhle hotelu, tak jsou to 3000 Kč/osoba. Jako spolubydlící se mi před nějakou dobu hlásil Schimy, tak to zatím tak beru.

Lístek: Plánuju Fullcolor ticket (pokud je ještě k dispozici) a v něm by měla být mj. sleva na hotelový pokoj.

(Aktuální kurz cca 38 Kč za 100 rublů)

Nejvíc samozřejmě spěchají víza. Na ty patrně použiju služeb stejné společnosti, jako na Ponyrebrik.

Připomínky, komentáře, návrhy?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: DerpFest 2017- Moscow, Russia, 4-5 November 2017 - od Jamis - 12.10.2017, 14:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)