Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
(15.02.2013, 18:31)Antarius Napsal(a): Chtěl bych žít v Equestrii? Já nevím...když jsem odpovídal, jestli bych chtěl žít v Cloudsdale, Canterlot, nebo Ponyville, nedošlo mi, že jsou v Equestrii...musím se zamyslet, neb toto na celou situaci vrhá zcela jiný stín.
Ok, takže jo, chtěl bych tam žít. Lepší otázky ale jsou: Budu mít někdy možnost se tam dostat? A budu hoden toho se tam dostat? A budou mě mít rádi tam?
Já věřím v existenci nekonečného množství paralelních vesmírů a nekoneno ze své podstaty zákonitě zahrnuje i Equestrii. Problém je jen, že lidi se sotva dokázali odlepit od Země, někdo si možná zahopsal na Lunině trávníku a toť vše. Cesta do jiných galaxií je v nedohlednu, natož pak do jiných vesmírů. Takže pokud nedojde k vnější intervenci (návštěva z jiné planety nebo jiného vesmíru), vidím jako nejvetší šanci prodloužení života. Což už se zdá být přecejen pravděpodobnější, pokud se něco nepoděla, tak zhruba za 30 let by to mělo být možné...

(15.02.2013, 23:53)Bluebear Napsal(a):
(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Žádný počítač, internet (a tak samozřejmě ani elektronická hudba, digitální filmy, foťáky a střílečky)

Duhové vodopády, na které se dá sáhnout. Počasí, které se dá řídit. Medicína, která opravdu funguje. Zvířata, se kterými se domluvíš. Je možno létat a navštívit města v oblacích či města z křišťálu. V cukrárně ňamky bez příchuti syntetiky. Mléko je opravdu mléko, jablka jsou opravdu jablka. Pošta je funkční a celkem rychlá. Vlaky jsou čisté a rychlé. Co potřebuješ, seženeš. Kdo pracuje, vydělá si na živobytí a není považován za póvl. Když se chceš podívat na druhý konec země, buď doletíš (jsi-li pegas), nebo najmeš pár pegasů.

K čemu počítače a internet, kdybych měl k dispozici tak krásnou realitu?
Viď že jo? Já bych asi nesvedl utnout kontakt se starým světem,
takže bych se sem vracel, ale bohatě by mi k tomu stačilo dopoledne o každém sudém víkendu...
(15.02.2013, 23:53)Bluebear Napsal(a):
(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): pravidelné živelné pohromy (Discord, Changelingové, draci, nezodpovědné používání magie…)
Vypadají o hodně pozitivněji než to, co se děje v našem světě. Pinkiehappy
Když kouknu na zprávy, tak si taky říkám, že bych bral všema čtyrma (kopytama)
(15.02.2013, 23:53)Bluebear Napsal(a):
(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): všude agresivní, vysoce kontrastní, řvoucí a oči z hlavy rvoucí pastelové barvy.

Skvělé, konečně bych kolem sebe viděl barvy. (Normální barevné tóny moc nerozeznávám, holt poloviční daltonismus).
Vítej v klubu
(15.02.2013, 23:53)Bluebear Napsal(a):
(24.05.2012, 03:02)illindor Napsal(a): Feudální systém vlády

Feudalismus, kde vládce má morálku, opravdu mu záleží na jeho poddaných, dá se s ním hovořit a nedře lidi na daních? Sem s tím.
Není tam několik set politiků, co by rozkrádalo státní rozpočet. Není divu, že Apple Family může dostat každý měsíc dotace na demolici a stavbu nové stodoly.


(16.02.2013, 13:41)LovelyMaii Napsal(a): S příkladem poníků jsi mě velice pobavil! Rainbowlaugh Až z toho vážně brečím smíchy.. ALE
Applejackunsure měl by sis azy zajít k očnímu..no neříkej mi, že tam nejsou žádné foťáky a elektronická hudba?! Ty jsi opravdu tak..slepý! Že jsi tam nikdy neviděl foťák? Nebo nějakou elektronickou hudbu? Rainbowhuh
To je asi gramofon za čím vždy sedí Vinyl, že? djpon3
A zas tak zastaralá mechanizace tam úplně všude není...například v jednom díle jsou obrovské repráky a mikrofony jsou tam také hodně...jo ale život bez internetu by ale nevydržela! Twilightblush To máš zase pravdu! Rainbowlaugh
On asi myslí digitální foťáky a digitální hudbu. Ale profesionální fotografové potrvdí, že není nad pravou zrdcadlovku. K čemu stahovat digitální hudbu, když je v sousedství DJ.
Long live Dragon Lord Ember
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 11:34
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mondrogar - 24.05.2012, 18:24
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Cailean - 13.11.2012, 22:52
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od TakeruDavis - 18.02.2013, 21:01
RE: Chtěli by jste žít v Equestrii? - od Mr.LaLike - 06.07.2013, 17:43
RE: Chtěli byste žít v Equestrii? - od Ruw - 29.12.2019, 22:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)