Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 4: Rock Solid Friendship
#3
Maud je stále ve formě.


0:10 Tak nevím. Je geologie nezajímavá, nebo jsme u školy, která není placená dle počtu absolventů?

1:04 Ten dodatek mi sice připadal připsaný na poslední chvíli, ale dodal proslovu údernost.

1:16 Rock-hoof!

3:39 Nemůžu si pomoct, ale ty formace mi připadají... Nenormální. Jestli tam nežije nějaký organismus, který žere podloží a vylučuje prvky/sloučeniny, které se na do drahokamů nabalují.

4:36 Rarity došlo, že své šaty prodává předražené. A že přijde zhroucení alternativní ekonomiky kolem drahokamů jako platidla. Že to nikoho nenapadlo dřív.

5:36 Kouzelný tetradekahedron si tedy materiály nevyčaroval ale bez povolení nasál a přeuspořádal z okolí. To muselo být formulářů navíc.

5:45 Au.

6:12 Ten pohled jasně říká: "Opovaž se ceknout nebo zaběhnu pro cockatrice a ten kámen z tebe fakt udělám."
Also, yay, background pony spotlight. (See what I did there?)

6:49 D'awww

7:30 Kdo by chtěl, tak z tohohle může udělat důkaz, že Starlight do Ponyvillu nezapadá, protože jí nesedělo načasování. Rainbowlaugh

8:02 Cítím backstory!

8:59 Villan enabler! Rainbowlaugh Já tvrdím, že není zlo vědět, ale toto vědění vědomě použít pro něčí skodu.

10:43 Panejo, to je fakt zapálení pro věc. Twilightsmile

11:06 So many background ponies (Derpy, fetch!).

11:15 Ufff teď jsem dostal krutou myšlenku na fanart. Nevím, kolika z vás dojde ale ti možná pocítí nutkání k facepalmu. Teď se jen dostat k provedení...

12:03 Nevypadá přes 600, ale pohledem určila, že je mu přes 2000? Jedině že by se kameny taky mohly urazit, ale já si vždy myslel, že u nich starší na mladší shlížejí Derpytongue2 .

12:48 Jen tak se začne v jeskyni probourávat stěnou? Teda, ještě že má Maud svůj rocktorát, aby ji mohla zastavit, kdyby tím způsobila kolaps celé jeskyně!

13:31 W. T. F. Pinkie. Stop. Please.

14:48 Hmmm... Rozdíl mezi studiem přírodních věd a sociálními studiemi. Ty druhé se vám snaží vedrat do života a soukromí?
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 4: Rock Solid Friendship - od Oggy123 - 29.04.2017, 17:44
RE: Epizoda 4: Rock Solid Friendship - od Quint-t-W - 29.04.2017, 20:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)