Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc?
#4
Já jsem jak Brony, Otaku tak i Furry Rainbowlaugh Všechno hooodně dlouho Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Za mě poníci ano spadají do furry... Přeci jenom to jsou zvířata, ale nikomu to neberu když se v tomhle jako furry necítí... To už je prostě na té osobě a jak se dá říct člověku by se tohle ne nej muselo líbit, ale musel by se cítit i jako ten poník nebo jiné zvíře co je v seriálu... Pak by on byl furry, ale pokud se to jenom někomu líbí tak jako osobě a necítí se jako ono zvíře je to to rozdílné...
MLP je prostě za mě taká odnoš furry jako i plno jiných seriálů ať normálních nebo i z anime, ale jenom koukáním to přeci s člověka furríka neudělá ^^ Tam jsou přeci jenom i ty další faktory k tomu Pinkiesmile Takže spíše bych to řekla takhle Ajsmug
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - od Neko.Cross - 25.02.2019, 17:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)