Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc?
#13
(25.02.2019, 18:54)Discordian Napsal(a): TLDR: Evil rant
Není vůbec "evil", respektuji všechny názory a rád se poučím Pinkiehappy

(25.02.2019, 18:54)Discordian Napsal(a): a skrz to si musím trochu položit otázku, jakou hodnotu vůbec budou takové údaje mít, když budou odvozené z takhle šíleně subjektivních měřítek, které se klidně můžou napříč respondenty navzájem popírat? To si ty výsledky můžeš rovnou vymyslet  Rainbowlaugh 

Yep, údaje jsou mi k ničemu, já jen rád data a statistiky a rád o tomhle přemýšlím/diskutuji, dneska mě tohle co jsem tu sepsal prostě jen tak napadlo, čistě mě zajímá jak tuhle tématiku vidí ostatní, a dostal jsem to co jsem chtěl. Pinkiehappy

(25.02.2019, 18:54)Discordian Napsal(a): Já mám třeba docela rád ten chlupatý zkočičkovaný art... Třeba co dělá MagnaLuna. Přijde mi to dobře nakreslený a roztomilý. A dle tady těch navržených lajn teda inklinuju k tomu být furrybrony... ale furríkem jsem se nikdy necítil a o ten fandom jsem se nikdy moc nezajímal. Mám jen prostě rád kočky. That's it. Stejně tak spousta dalších lidí.

A chápu, ano, tady asi moje přiřazování funguje trochu jinak, aneb, jsem si hodně změnil definici slova "furry" v tomhle případě, a začal jsem takhle posuzovat/zařazovat art, hlavně proto, protože dost MLP fluffy kreslířů dělá i furry věci ve stejným stylu (např. ten Hioshiru na kterého jsem odkázal), což asi není nejlepší nápad, a asi to beru zpět, všechen fluffy art není automaticky označen jako furry art.


Ale díky, ty a Coco jsme mi rozhodně rozšířili pohled k lepšímu na tohle téma, to s tou furry definicí, že je tak obecná, že takhle plošně ji použít nejde, mě nenapadlo, máte pravdu.  Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - od Barpy - 25.02.2019, 19:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)