Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc?
#32
Žeryk: Ale to neznamená, že se tak musí dotyčný oblékat... To už je bonus vyjádření... U poníků by to bylo tak, že by dotičný takhle stvárnil svou ponysonu a né konkrétní charakter co jej nereprezentuje... To si pleteš zase s něčím jiným... Existuje i furry cosplay a opravdu je to něco jiného....
Chápeš to úplně špatně totiž Ajsleepy Být furry je tak se cítit, ale neznamená, že se tak dotyčný musí obléct... To samé když se cítíš jako otaku tak není pravidlem, že musíš dělat cosplay a to samé i u Brony... Tam jde pouze jenom o ty zvířata... Mají lidské vlastnosti a jednají jako lidé... Jsou ponící a i jiné zvířata... V MLP jsou draci, osly, jednorožci, gryfové a všechno možné... Ne jenom poníci a do Furry patří all zvířata ať normální nebo fantasy... Jde tam o to jednání pouze... Ne o to se tak oblékat...
Já jsem třeba furry a i jiné věci a suit nevlastním.... Plno lidí jej nevlastní a jsou furry... Být Brony má sice více významů než furry, ale jako taková zvířata pod furry spadají... Nebo tu snad někdo chce vyvrátit, že ponícic a i ty jiné stvoření tam zvířata nejsou? Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - od Neko.Cross - 26.06.2019, 01:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)