Příspěvků: 2 501
Registrován od: Feb 2012
Hodnocení:
123
Kdo pojede v sobotu z Plzně ? Twilightsmile
Příspěvků: 1 111
Registrován od: Jul 2014
Hodnocení:
37
Jen by mě zajímalo, jak to vypadá s tím kinosrazem, který se zde na konci října domlouval. Bude se tedy konat a nebo z toho sešlo?
Příspěvků: 4 261
Registrován od: May 2012
Hodnocení:
181
@scalix: Tohle musí zodpovědět ten, kdo kinosraz plánoval - s tím organizátoři pre-party/Karaoke nemají nic společného.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.
Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.
The Last Rebel... still alive
Příspěvků: 994
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
37
Já jsem to navrhoval, chyytil se toho ještě myslím Intrix, ale u mě to zatím vypadá, že ani v pátek, ani v neděli nemůžu, takže nevím. Nijak jsem se na to nekoukal, ale očekával bych že kina budou docela narvaná.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Příspěvků: 4 291
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
147
Bylo pridano 10 mist do systemu po dodatecne konzultaci ohledne kapacity.
Pokud se vyproda i techto 10 mist, tak pote jsou vyprodany i mista, tak bez listku je zbytecne na akci jezdit.
Pridana moznost platit kartou (Paypal brana), aby se to stihlo zpracovat do patku. Prodej listku bude ukoncen ve Ctvrtek.
Příspěvků: 1 290
Registrován od: Dec 2011
Hodnocení:
58
Upřesnění: nyní je možná POUZE platba kartou. Konec prodeje je v systému nastaven na čtvrtek krátce po poledni. Neváhejte.