01.06.2014, 13:52
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.06.2014, 13:52 uživatelem Proky. Edited 1 time in total.)
Jen taková stupidní otázečka.
Můžu vám sehnat více lidí ze zahraničí?
Můžu vám sehnat více lidí ze zahraničí?
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)
LIBSERKER OTP
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)
LIBSERKER OTP





![[Obrázek: next_time_on_my_little_pony_by_apotheosic-d5byegq.png]](https://fc06.deviantart.net/fs70/i/2012/233/0/8/next_time_on_my_little_pony_by_apotheosic-d5byegq.png)