22.02.2017, 13:53
A samozrejme nesmieme zabudnúť na Smile song, to je veľmi dobré na depku, minimálne to pozdvihne náladu a síce príčiny nezmiznú (hold ono to väčšinou nezmizne bez toho, aby sme niečo pre to neurobili aj my), ale človek/poník sa aspoň ľahšie dostane cez tú fázu depkárčenia 
Alebo ako ukázal Mácaman, aj pri takom robení prídeme na iné myšlienky

Alebo ako ukázal Mácaman, aj pri takom robení prídeme na iné myšlienky
Bow to the Princess!


s tvym kritickym pristupem