Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deprese broníků
#21
A samozrejme nesmieme zabudnúť na Smile song, to je veľmi dobré na depku, minimálne to pozdvihne náladu a síce príčiny nezmiznú (hold ono to väčšinou nezmizne bez toho, aby sme niečo pre to neurobili aj my), ale človek/poník sa aspoň ľahšie dostane cez tú fázu depkárčenia Pinkiesmile

Alebo ako ukázal Mácaman, aj pri takom robení prídeme na iné myšlienky Ajsmug
Bow to the Princess!
Odpovědět
#22
Mám depresi z toho že ještě není stále nové logo.
.
Odpovědět
#23
bojim se az bude budes mit vetsi depku Baterko Rainbowlaugh s tvym kritickym pristupem Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#24
(23.02.2017, 21:33)Baterka Napsal(a): Mám depresi z toho že ještě není stále nové logo.

Já trochu taky, posílal jsem logo téměř před půl rokem a ještě nebylo Rainbowlaugh
Odpovědět
#25
no teroreticky by ted melo bejt moje Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#26
(23.02.2017, 21:33)Baterka Napsal(a): Mám depresi z toho že ještě není stále nové logo.

Flaimingovi se narodilo dite, takze ma trochu jine starosti v tomto mesici Raritywink
Odpovědět
#27
Aaaah ! :•)
.
Odpovědět
#28
to je antidepresivum co Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#29
Uvidíme na jak dlouho to bude antidepresivum. Rainbowlaugh
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
#30
(24.02.2017, 12:45)Melgarh Napsal(a): Flaimingovi se narodilo dite, takze ma trochu jine starosti v tomto mesici Raritywink

Neříkejte mi, že je to jediný člověk tady na fóru, který má skill na výměnu loga...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)