Hodnocení tématu:
 • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví!
#1
Přihlašování bylo spuštěno!


Festival fantazie 2019

Na Valentýna jsem to nestihl a do 1. května je daleko. Což ale nic nemění na tom, že vás mám rád.* A tak jsem neposlechl zdravý rozum (ani část organizačního týmu) a domluvil jsem něco, co tu už dlouho nebylo. O den delší PoníCon na Festivalu fantazie 2019! Pinkiehappy

Co to znamená? Naše linie letos bude mít tři a kus dne. Začneme v pátek 28. 6. večer a pojedeme až do šesti do večera 1. 7.! A co dál? Máme pořád jednu z největších přednáškových místností na FF! A ještě něco? Budeme mít dvě party!** V sobotu i v neděli!FFko je tady, FFko je tady, Prager cider a sudovou Chotěboř si vychutnej! A ve správnou chvíli, přesně na čas, vám nabízím pravidelnou dávku informací. Ať už to ve vlákně s hlasováním vypadalo jakkoli, přeci jste si nemysleli, že bych se na vás vykašlal. Raritywink

Ve dnech 28. 6. až 7. 7. se v Chotěboři koná Festival Fantazie a my tam budeme, už tradičně, mít svojí přednáškovou linii! Dlouhou. Ale to už víte! Raritywink

Mimo brony-related na FF naleznete spoustu další zábavy - RPG hry, deskovky, turnaje, soutěže, workshopy, přednášky na spousty zajímavých témat (fantasy, Sci-Fi, anime  AJ lie, manga, role-play, hry, zajímavé weby, knihy a seriály). Program bude po celou dobu našlapaný, a kdyby Vám to nestačilo, tak si můžete skočit do herny zahrát nejnovější hry nebo posedět v čajoFFně.

A co chystáme my? Poníky (duh!), barvy (duh!), přednášky, workshopy, party (duh!) a spoustu dalších věcí. Pokud chcete přispět přednáškou nebo workshopem, přečtěte si odstavec níže. A jestli máte nápad, jak to ještě víc roztočit, pošlete mi PM!

Kdy a kde?
Datum: 28. 6. až 7. 7. (10 dní)
Místo konání: Chotěboř
Časový harmonogram všech linií: zde
Pony linie: 28. 6. až 1. 7. (tři a půl dne)
Program pony linie: zde
Přednášková místnost: Pingpongárna (velký sál 12)
Web: http://festivalfantazie.cz/

Za kolik?
[Obrázek: Screenshot%202019-03-18%2015.46.02.png?dl=1]
 • Speciální vstupné zde
 • Nezapomeňte, že při zakoupení vstupného na celý con dostáváte slevu. A cena ubytování neroste lineárně.
Jak se registrovat?
Prosím nepoužívejte nákup bez registrace. Není pak možné zakoupit ubytování.
 1. Nejdříve potřebujete účet v systému Amber, přejděte tedy na tuto adresu.
 2. Pod přihlašovacím dialogem klikněte na registrovat, vyplňte své údaje a odešlete
 3. Nyní se přihlaste a v levém menu klikněte na Vstupné a služby FF 2019
 4. Odscrolujte dolů a klikněte na Pokračovat
 5. Vyplňte přihlášku. Čím dříve zaplatíte, tím levnější to bude. (viz odstavec Za kolik?)
 6. Zaplaťte
 7. Přijeďte a užijte si to! Pinkiehappy
Po přihlášení prosím vyplňte tento formulář.
Statistika nuda je, má však cenné údaje. Tak šup vyplnit formulář, nebo vám to vyčíslím. Raritywink

Změny (Zase?)
Máme delší linii. Pinkiesmile
Linie je o víkendu. Pinkiehappy
Budeme mít dvě party. Rainbowlaugh
Nabídka ubytování je opět omezenější než loni. Twilightoops
Pro vysvětlení prosím vizte FAQ.

Ubytování
Pozor - změna! Teda, ne že by každý rok nenastávaly změny... Nabídka ubytování je omezenější než kdy dřív. V momentě, kdy čete tento text, je pravděpodobně už vyprodaná ubytovna OA. V hotelu Vysočina na náměstí ubyly pokoje a přibyl budíček ve formě sbíječky. Co vás ale všechny pravděpodobně zajímá je spacákové ubytování. To bude. I se sprchami. Ale je omezené na cca polovinu oproti loňsku. Jsou tu dvě možnosti. ZŠ Smetanova a Obchodní akademie. Vyberte si. Smetanka nejspíš bude jen na celou dobu, OA i na kratší. Část bronies určitě bude na Smetance, je to doporučená volba.

Takže, pokud chcete společné ubytování s bronies, neváhejte. Vyprodá se rychle. Jsou to školní třídy s místem pro vlastní spacák, ověřeno léty. Ale pokud chcete víc komfortu a nevadí vám deset minut cesty na con, volte pokoje v Hotelu fantazie. Více info na stránkách conu.

Pokud chcete ubytování s ostatními bronies v jedné třídě, můžete tuto možnost zaškrtnout přímo v přihlášce. Tato možnost platí pouze pro spacákové ubytování! Pro společné ubytování vyberte možnost Spacák plus a napište do Ubytovat s tyto údaje: 
 Jméno: Tomáš
 Příjmení: Přeučil
(To, že tam všichni napíšete mě, znamená, že budete ve třídě s ostatními bronies.)
Neoficiální informace: Kolonka Ubytovat s funguje rekurzivně (ale jen jednou!).
Po přihlášení prosím vyplňte tento formulář. Jedině tak si zajistíte možnost spaní s ostatními poníky. Ano, opravdu je potřeba napsat info o ubytování jak do Amberu, tak sem do formuláře.

Chcete přednášet? Výborně!
Pokud plánujete přednášku/workshop, vložte prosím váš pořad přímo do Amberu, tam dojde ke schválení/neschválení. Už klasicky bohužel nemáme čas na dvojí kontrolu, takže musíme takhle. Deadline je 1. 5. abychom to všechno v klidu stihli. Pokud to nestihnete, napište PM, domluvíme se. Odevzdávku máme 15. 5., program stejně budu dělat až pak. Návod na přihlášení přednášky je ve FAQ. Přednášky nemusí být jen pony, stačí se držet animáků a věcí určených primárně/původně pro děti.

Doprava
Určitě bude vlacon z Prahy, pravděpodobně pod Jaklukovým vedením. Dám echo ASAP. (A ASAP neznamená August, September, Alebo Potom. Raritywink ) Pro dopravu bude velmi brzy vytvořeno separátní vlákno, netřeba psát info o společných cestách sem. Pokud někdo chcete pořádat vlacon/buscon/autcon/whatever z jiného města, napište mi PM a já to všechno dám dohromady.

Chcete pořádat?
Pokud nemáte na účast na conu finanční prostředky nebo vás prostě baví pomáhat, je možné vypomáhat s přípravou FF a něco si tím vydělat. Většinou to funguje tak, že vás pak FF vyjde na nulu. Nejdříve jsou přípravy, pak služby během FF a na závěr úklid. Samozřejmě je možné jet jen na část. Více info na www.convention.cz

Další dotazy?
Pročtěte si FAQ, a pokud tam odpověď nebude, napište sem do vlákna. Konec konců od toho tu je Twilightsmile

FAQ
Jak se ti povedlo domluvit třídenní linii?
Pomocí magie přátelství, nákupu kvalitní čokolády přímo od dodavatele a hlavně díky tomu, že jsem našel perfektní pražírnu kafe. A samozřejmě tu jsou ještě další faktory, ale o těch na conu u piva.

Jak to bude s rekonstrukcí
AJ lie Rekonstrukce KD se nám vyhne. Ufff. Ale pokračuje rekonstrukce Smetanky (vizte sekci Ubytování) a i dalších, pro bronies celkem nevýznamných, prostor. Z většiny to prostě znamená nižší kapacitu ubytování. Zase. Twilightoops

Budou letáčky? Budou volňásky?
Nebudou. Alespoň ne liniové. Pro další možnosti, jak získat volňásky navštivte stránky FF, případně stránky organizace FFestivalů (odkaz níže).

Kdo může přednášet?
Kdokoli. Opravdu kdokoli. Stačí jen mít téma, něco o něm vědět a alespoň trochu umět přednášet. Pokud si nejste jistí, jestli je dobrý nápad vaše téma zpropagovat přednáškou, pošlete mi PM. Pak prosím vyplňte formulář v Amberu. Postup vizte níže.

Jak přihlásit přednášku?
 • Přihlaste se do Amberu
 • V levém menu klikněte na Přihlásit pořad
 • Odscrolujte dolů a klikněte na Pokračovat
 • V možnosti Zařazení do programové linie vyberte 7600 - PoníCon
 • Vyplňte zbytek
 • Odešlete
 • Počkejte, až se vaše přednáška objeví v programu
 • Odpřednášejte

Prý letos máme mít nějakou menší místnost. Je to pravda?
Ne. Je tak nějak oboustranně výhodné, abychom zůstávali v pingpongárně.

Prý když ve spací místnosti někdo chrápe, tak ho vyhodíte na chodbu. Opravdu?
Záleží na intenzitě, ale za nic neručím.

Ztratil jsem se v tom, co všechno mám vlastně vyplnit?
Všichni účastníci FF - zde
Poníci, kteří chtějí spát s ostatními na místě - zde

Bude tam WiFi?
Mno...

Přímý kontakt?
Ideálně PM, případně tom0147 zavináč czskbronies tečka našenárodníkoncovka Raritywink A když nezastihnete mne, pište Jaklukovi.

Tak co? Uvidíme se tam? Pinkiehappy Jestli váháte, tak tady je jedno motivační. A pokud se rozhodnete stát členem klubu, který zkoumá záhady, tak jeho šéf klidně může být mimozemšťan.* Samozřejmě vás má rád i zbytek org týmu. Raritywink A taky to nebude (a už dlouho není) one man show. Jen mám fakt radost, že tenhle sebevražedný tah vyšel.
** V přehledu to není, ale budou!
Odpovědět
#2
Checklist:

 1. Registrovat se na FF.
 2. V Amberu vyplnit přezdívku a klub (= Bronies.cz).
 3. Vyplnit formulář účasti. (Zde!)
 4. Vyplnit formulář ubytování. Pokud ho chcete. (Tady!)
 5. Přihlásit přednášku.
 6. Získat cutiemark při šití cosplaye.
 7. ???
 8. Pořádně si to užít!
 9. Profit!

-----------

Aktuality:
 • Máme minimálně 8 volných slotů na pořady. Přednášky? Workshopy? Výuka poníkovských tanců? Sem s tím!
 • Chcete navrhnout změnu? Máte tip na program? Šup s tím do vlákna!

-----------

Seznam přihlášených do formulářů:
Seřazeno dle nicku.
Kód:
Tom@MBP:~/Desktop$ echo; echo Posledni aktualizace $(date); < ucast.csv awk 'BEGIN {counter = 0; print "\n[b]Seznam tech, kteri vyplnili formular ucasti na PGF:[/b]"; FS=","} { gsub(/"/, "",$2); if (NR != 1) {print $2 | "sort"; counter++}} END {print "[i]Pocet prihlasenych: " counter ".[/i]"}'; echo; <ubytovani.csv awk 'BEGIN {print "[b]Seznam tech, kteri vyplnili formular na ubytovani:[/b]"; counter = 0; FS=","} {gsub(/"/, "",$2); gsub(/"/, "",$5); if (NR != 1 && $5 == "Ano") {print $2 | "sort"; counter++} if (NR !=1 && $5 == "Ne") {print $2 " (nezaskrtnuto pole \"Zaplaceno\")" | "sort";}} END {print "[i]Pocet prihlasenych, kteri zaskrtli, ze maji zaplaceno: " counter ".\nTech, co nemaji zaplaceno: " NR-counter-1 ".[/i]";}'

Not yet

Odpovědět
#3
--- Rezervováno pro odkazy na vlákna o dopravě ---
Odpovědět
#4
[Obrázek: BlueGreedyAddax-small.gif]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#5
[Obrázek: 94418.gif]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#6
Nice, ale stejně jako Galacon to nebudu řešit teď  Rainbowlaugh
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#7
To jsou velké zprávy! Twilightsmile
Rozmýšlel jsem, které své náměty připravím jako pořady. Ale Tomovu snahu můžu dostatečně ocenit asi jen tím, že je připravím všechny. Pinkiecrazy
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#8
Co můžu říct jistě že zase povedu kreslící workshop, ale pokusím se vymyslet ještě něco dalšího
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#9
Já si určitě zase určitě připravím SFM a pokračování o MLP umělcech  Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#10
Těším se moc. Vždycky je super vidět tolik milých tváří.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)